Firma » System prawny

Kurs przygotowawczy na aplikacje prawnicze 2012

Kurs przygotowawczy na aplikacje prawnicze 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Wydział Prawa i Administracji UŁ uruchamia w bieżącym roku akademickim II edycję kursu przygotowawczego do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze.

Kurs skierowany jest do studentów i absolwentów prawa przygotowujących się do egzaminu na jedną z trzech aplikacji: ogólną, radcowską lub adwokacką. Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców akademickich oraz praktyków prawa, sędziów i adwokatów. Program obejmuje swym zakresem 150 godzin zajęć dydaktycznych, z czego 142 godziny zagadnień ogólnych oraz 18 godzin rozwiązywania kazusów – dla osób zdających egzamin na aplikację ogólną lub 18 godzin zajęć z przedmiotów specjalizacyjnych – dla osób chcących dostać się na aplikację radcowską lub adwokacką.


Zajęcia realizowane będą w formie wykładów i konwersatoriów (w tym również rozwiązywanie testów). Kurs prowadzony będzie w okresie letnim – od 30 czerwca do 16 września; 12 spotkań weekendowych.
Program zajęć obejmował będzie zagadnienia z zakresu m.in. prawa:
    cywilnego,
    karnego,
    konstytucyjnego,
    administracyjnego,
    gospodarczego i handlowego,
    oraz postępowania cywilnego, karnego i administracyjnego.


Każdy uczestnik kursu otrzyma bezpłatny dostęp do serwisu www.prawo.e-katedra.pl

Dla wszystkich, którzy zapiszą się do końca kwietnia cena kursu wyniesie 1800 zł.
Aby zapisać się na kurs prosimy wysłać wypełniony formularz na adres kurs@wpia.uni.lodz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wpia

Komentarze (2)

  • avatar
    kosmopolitka1 2012-05-28 09:28:39

    Zależy, dla niektórych 3 tys. to dużo kasy...

  • nnbobak
    nnbobak 2012-04-23 13:02:34

    Kurs nie jest drogi (patrząc na oferty tego typu kursów można znaleźć też takie za 3tys.), ale i tak nie każdego studenta na to stać. Ja wybieram materiały dostępne online: http://akademia.e-prawnik.pl/testy-aplikacyjne/ Testy z poprzednich lat naprawde można znaleźć w sieci.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »