Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Kwiatowe weekendy z nagrodami od NoVa Park

Kwiatowe weekendy z nagrodami od NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Planujecie odwiedzić NoVa Park w dniach 17-18 września i 24-25 września? Przygotujcie się na zakupowe szaleństwo nagradzane kwiatowymi upominkami.

Przed nami aż dwie odsłony Waszej ulubionej akcji „Doceniamy, nagradzamy!”. Tym razem przekonamy Was, że kwiaty rosną nie tylko wiosną!

W dwa ostatnie wrześniowe weekendy (17-18 września oraz 24-25 września) w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park szykuje dla mieszkańców Gorzowa i okolic super okazję na zdobycie jesiennych kwiatów, które upiększą niejedno wnętrze! Wystarczy w dwa wybrane weekendy zrobić zakupy w NoVa Park za minimum 150 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony) i zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji po upominek! W każdy weekend do rozdania jest aż 300 nagród:

·       w dniach 17-18 września będą czekać na Was kwiaty doniczkowe – do wyboru: wrzos, skrzydłokwiat, kalanchoe, papryczka dekoracyjna lub bluszcz;

·       w dniach 24-25 września mamy dla Was flowerboxy, które częściowo zostaną wykonywane na miejscu, na Waszych oczach!

„Lubicie kwiaty? Dobrze się składa, bo nadchodzą dwie okazje, aby je zdobyć! W dniach 17-18 oraz 24-25 września czas spędzony w NoVa Park będzie można zaliczyć do zdecydowanie udanych. Nie dość, że czekają na Was przyjemne zakupy, to na dodatek podziękujemy Wam za nie wręczając kwiatowy upominek. W puli nagród m.in. wrzosy, papryczki dekoracyjne, a także flowerboxy! Zapraszamy!– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, który znajdziecie na poziomie 0 przy Reserved. Wydarzenie w NoVa Park odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »