Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Laboratorium Zero Waste w Empiku w Bonarce

Laboratorium Zero Waste w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
21 września o godz. 16:00 w Empiku w Bonarce odbędą się warsztaty Zero Waste z Sylwią Sikorską – założycielką strony wdrodzedozerowaste.pl. Wspólnie poszukamy sposobów na redukcję ilości odpadów i bardziej proekologiczny styl życia.

Sylwia Sikorska jest propagatorką i wielką entuzjastką ruchu Zero Waste. Na swojej stronie wdrodzedozerowaste.pl udowadnia, że przy odrobinie kreatywności i niewielkim nakładzie pracy możemy znacznie zredukować ilość produkowanych przez siebie odpadów.

W Laboratorium Zero Waste uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in., od czego zacząć swoją przygodę z Zero Waste i jakich błędów unikać na początku swojej bezodpadowej drogi. Uczestnicy będą mieli ponadto możliwość obejrzenia szerokiej gamy przedmiotów ułatwiających wprowadzenie Zero Waste w swoje życie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »