Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Łagodne wybielanie dla zębów wrażliwych

Łagodne wybielanie dla zębów wrażliwych
Zobacz więcej zdjęć »
Już jedna trzecia dorosłej populacji cierpi na nadwrażliwość zębów. Ponad połowa z nich akceptuje codzienny ból zębów i nie zgłasza się z tym problemem do stomatologa, a także nie stosuje past specjalistycznych, które łagodzą dolegliwości.

Już jedna trzecia dorosłej populacji cierpi na nadwrażliwość zębów. Ponad połowa z nich akceptuje codzienny ból zębów i nie zgłasza się z tym problemem do stomatologa, a także nie stosuje past specjalistycznych, które łagodzą dolegliwości. Nowością na rynku, przeznaczoną dla osób z nadwrażliwością zębów, jest pasta Beverly Hills Formula Perfect White Black Sensitive, wykorzystująca zalety wybielające węgla aktywnego w połączeniu z ochroną wrażliwych zębów.

 

Obecnie na rynku dostępne jest wiele past wybielających, jednak zazwyczaj nie nadają się do używania przez osoby o wrażliwych zębach. W dodatku część z nich ma wysoki współczynnik ścieralności, przez co mogą jeszcze bardziej niszczyć delikatne szkliwo. Na szczęście oferta past wybielających typu sensitive poszerza się. Warto zwrócić szczególną uwagę na skład pasty, by wybrać tę najlepszą, która w sposób bezpiecznyi skuteczny wybieli nasze zęby, a w dodatku złagodzi przykrą nadwrażliwość.

 

Jeśli twoje zęby są wrażliwe na ciepło lub zimno, pokarmy i napoje słodkie czy kwaśne, ich mycie jest udręką, a nadal pragniesz mieć perfekcyjne biały, prawdziwie hollywoodzki uśmiech, to pasta Beverly Hills Formula Perfect Withe Black Sensitive jest właśnie dla ciebie. 

 

Pasta do zębów Beverly Hills Formula PERFECT WHITE BLACK SENSITIVE zawiera węgiel aktywny, który pomaga wybielić zęby, oraz cytrynian potasu, który chroni wrażliwe zęby przed działaniem zimnych i gorących, słodkich i kwaśnych  pokarmów i napojów, które mogą powodować ból. Regularne stosowanie Perfect White Black Sensitive pomaga zapobiegać osadzaniu kamienia nazębnego i łagodzi nadwrażliwość zębów, skutecznie chroniąc je i wybielając, jednocześnie utrzymując idealny poziom higieny jamy ustnej.

 

Perfect White Black Sensitive to najlepszy wybór dla osób, które cierpią z powodu nadwrażliwości zębów i równocześnie marzą o prawdziwie hollywoodzkim uśmiechu.

Pasta do zębów Perfect White Black Sensitive jest dostępna w aptekach, w cenie około 25 złotych za opakowaniach o pojemności  100 ml oraz w sklepie internetowym bbpharma.pl.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »