Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

LAMPIONY NA JESIENNE WIECZORY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ

LAMPIONY NA JESIENNE WIECZORY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ
Zobacz więcej zdjęć »
LAMPIONY NA JESIENNE WIECZORY - WARSZTATY KREATYWNE - ŁÓDŹ 6 października, godz. 13:00 – 15:00 empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5

Podczas zbliżających się długich, jesiennych wieczorów idealne sprawdzi się oświetlenie dekoracyjne w postaci lampionów. Umieszczone na schodach, stole, stoliku, komodzie, parapetach lub podłodze z powodzeniem zastąpią tradycyjne oświetlenie. A dodatkowo lampiony mają też niezwykłą zdolność do nadawania każdej przestrzeni nieco optymistycznego charakteru. Na warsztatach prostymi technikami będziemy własnoręcznie tworzyć i dekorować lampiony. Do ozdabiania wykorzystamy m.in.: farby, markery, kryształki, a także taśmy, wstążki i sznurki. Tak stworzone przedmioty będą stanowić efektowny element ozdobny każdego wnętrza, a ponadto będą ocieplać je swoim światłem. Spraw, by jesienne wieczory, w gronie rodziny lub znajomych, stały się jeszcze przyjemniejsze!

 

Wiek 5+

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu „mój empik”. Kartę programu można założyć w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 117 072. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwona.kazmierczak@empik.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »