Dom » Budownictwo

Lampy drogowe TIARA LED od Lena Lighting uzyskały certyfikat ENEC PLUS

Lampy drogowe TIARA LED od Lena Lighting uzyskały certyfikat ENEC PLUS
Zobacz więcej zdjęć »
Energooszczędne oprawy drogowe TIARA LED produkowane w Lena Lighting w Środzie Wielkopolskiej uzyskały certyfikat ENEC PLUS. Znak ten jest potwierdzeniem wiarygodności deklarowanych parametrów funkcjonalnych.

Lampy TIARA LED to nowoczesne, łatwe w montażu oprawy drogowe, które dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom pozwolą zredukować koszty zużycia energii. Oprawy te mogą dostosowywać natężenie oświetlenia poprzez system redukcji mocy opraw w okresach minimalnego ruchu drogowego. Posiadają również możliwość współpracy z czujnikami ruchu, jak i inteligentnymi systemami sterowania ClueCity. Oprócz energooszczędności charakteryzują się także wysokimi parametrami funkcjonalnymi, które zostały właśnie potwierdzone jakościowym certyfikatem ENEC PLUS.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Znak ENEC PLUS jest niezależnym uwierzytelnieniem jakości wyrobów oferowanych przez producenta. Potwierdza m.in. takie parametry jak trwałość, skuteczność świetlną, rozsył, strumień świetlny, temperaturę barwową, wskaźnik oddawania barw, moc oraz zakres temperatur pracy urządzenia.

Przywiązujemy wielką wagę do parametrów naszych opraw. Bardzo dużo uwagi poświęcamy badaniom i szczegółowo testujemy produkty pod każdym kątem, by spełniały najwyższe kryteria – od energooszczędności, przez skuteczność świetlną, do wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia mechaniczne.  W przypadku opraw drogowych wiarygodność parametrów potwierdzona certyfikatami ENEC i ENEC+ gwarantuje, iż w przypadku modernizacji nastąpi nie tyko duży krok w stronę poprawy estetyki i komfortu życia mieszkańców poprzez polepszenie parametrów świetlnych, ale także, że ze względu na oszczędności zużycia energii koszt nakładów inwestycyjnych zwróci się w stosunkowo krótkim czasie, przekładając się również na wymierny wkład w ochronę środowiska. Cieszymy się, że seria naszych opraw TIARA LED  uzyskała tak ważny certyfikat potwierdzający ich wysokie parametry funkcjonalne – mówi Marcin Szewczyk Dyrektor Sprzedaży ds. opraw ulicznych i drogowych z Lena Lighting.

Szczegółowe informacje o oprawach TIARA LED są dostępne tutaj:

https://www.lenalighting.pl/produkty/28-oswietlenie-drogowe-i-uliczne/1136-tiara-ledRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »