Kultura, sztuka » Kultura

Łap kosmiczne okazje w Centrum Janki

Łap kosmiczne okazje w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 września, wraz z otwarciem „Planetarium”, w Centrum Janki na Klientów czekają atrakcyjne rabaty sięgające nawet 70%.
Po zakończeniu letnich wyprzedaży w Centrum Janki przyszedł czas na kolejne promocje. Akcja „Łap kosmiczne okazje" potrwa od 1 do 21 września i jest związana z edukacyjnym road - show „Planetarium", który właśnie w tym czasie gości w Centrum Janki. Podczas trwania akcji Klienci Centrum mogą otrzymać rabaty na odzież, bieliznę, obuwie, biżuterię, kosmetyki, usługi fryzjerskie i kosmetyczne oraz ofertę lokali gastronomicznych. Najwyższe sięgają nawet 70%.

„Planetarium" to doskonały pomysł na atrakcyjną rozrywkę dla całej rodziny i pogłębienie wiedzy z zakresu dokonań człowieka we Wszechświecie" - mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki. „Dodatkową wartością handlową tej akcji są promocje organizowane w sklepach Centrum Janki. Dzięki nim każdy odwiedzający kosmiczny road show może dokonać niezbędnych zakupów po niższych cenach."

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »