Moda » Odzież

Łap kosmiczne okazje w CH Krokus

Od 28 września do 18 października w Centrum Handlowym Krokus trwa akcja promocyjna „Łap kosmiczne okazje”. Na Klientów czekają różnorodne rabaty sięgające 40%.
Wraz z pojawieniem się w sklepach CH Krokus nowych, jesiennych kolekcji przyszedł czas na specjalne promocje. Akcja „Łap kosmiczne okazje", która trwa od 28 września do 18 października, towarzyszy bezpłatnemu, edukacyjnemu road - show „Planetarium". Podczas trwania akcji promocyjnej Klienci CH Krokus będą mogli otrzymać rabaty między innymi na odzież w sklepach Reporter i Jeans Store, torebki Venezia., obuwie Lesta i Ambra, zegarki, kosmetyki Yves Rocher, usługi fryzjerskie Jean Louis David, jedzenie w KFC i Pizza Dominium. Najwyższe rabaty sięgają 40%.

„Wizyta w „Planetarium" to kolejny w tym roku, duży event dla całej rodziny, który gości w naszym centrum handlowym" - mówi Sylwia Syrek, Dyrektor Centrum Handlowego Krokus. „Ponieważ po obejrzeniu wystawy Klienci zostają u nas jeszcze przez jakiś czas, aby zrobić niezbędne zakupy postanowiliśmy zaproponować im atrakcyjne promocje. Do akcji włączyły się zarówno sklepy jak i punkty usługowe CH Krokus. Mam nadzieję, że dzięki temu każdy Klient znajdzie wśród naszych promocji coś dla siebie."

Właściciel i zarządca centrum:
C.H.Kraków Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »