Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Łapsy prażynki - NOWOŚĆ w dwóch smakach!

Łapsy prażynki - NOWOŚĆ w dwóch smakach!
Zobacz więcej zdjęć »
Prażynki Łapsy o ciekawym kształcie, to nowość, która nie tylko zaspokoi głód i doda energii na dalsze wyzwania, ale także będzie świetną okazją, aby wspólnie z kumplami zrobić sobie przerwę i zjeść coś pysznego. Łapsy już teraz w dwóch nowych smakach - solonym i o smaku ketchupu.
Łapsy prażynki solone oraz o smaku ketchupu to idealny przysmak dla całej drużyny młodych odkrywców. Mają poręczne, wygodne opakowanie, oryginalny kształt, a przede wszystkim chrupią w ustach jak żadne inne!

Prażynkowa drużyna „Łapserdaków" czeka na kolejne wyzwania! Gdzie tym razem zawędrują te dzielne straszki? Może pojawią się na boisku do koszykówki, w skateparku, a może podczas wieczoru z grami planszowymi? Jedno jest pewne, żadna świetna zabawa nie może się obejść bez tej pysznej przekąski, która wybucha feerią ulubionych smaków. Łapsy prażynki solone i o smaku ketchupu - najlepsze chwile w gronie przyjaciół!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

milkas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »