Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Latarnia wskazuje kierunek podróży w Empiku w Bonarce

Latarnia wskazuje kierunek podróży w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Empik w Bonarce rozpoczyna drugi cykl warsztatów inspirowanych serią książek dla dzieci pt.: „Ulysses Moore” Pierdomenico Baccalario. Ich tematem przewodnim jest podróżowanie, a uczestnicy wybierają się w wirtualną podróż. Pierwsze zajęcia już w poniedziałek, 17 sierpnia, o godz. 11:00.

Prowadzi do nich... pejzaż z latarnią morską. Akwarele w kuchni, czyli jak wykorzystać cukier, sól, folię i inne triki do malowania pejzażu. Jak za pomocą soli zrobić spienione fale, a przy użyciu folii streczowej strome urwisko nad morzem? Empik i Bonarka zapraszają wszystkich gotowych spróbować akwarelowych sztuczek

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Chęć udziałów w warsztatach można zgłaszać pod numerem tel. 603 114 165.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~zutek 2015-08-16 19:55:02

    dobra akacja ale ja to musze do Media Expert skoczy po wiatrak :P


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »