Gospodarka » Żywność
Lato, które nigdy się nie kończy
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Jabłka, gruszki czy śliwki nie smakują nam już tak jak jesienią i ustępują pomału miejsca letnim, wyrazistym owocom, na które z niecierpliwością czekają nasze podniebienia. Zanim jednak pojawią się pierwsze letnie, polskie owoce, możemy raczyć się zapasami lub odkręcić pełen pyszności słoiczek Stovitu.
Czy można sobie wyobrazić wakacje bez nadmorskich, puszystych gofrów? Oczywiście,
że nie. Ale dobra wiadomość jest taka, że nie musimy wybierać się na wybrzeże, aby cieszyć się smakiem tego słodkiego deseru. Domowe gofry w towarzystwie owocowych dżemów Stovit z powodzeniem dorównają tym, które tak chętnie pałaszujemy podczas wakacji.
Babcina szarlotka, pachnąca wanilią z dużą ilością kruszonki i słodkiego lukru. Nic jej nie zastąpi i nawet nie mamy odwagi próbować jej dorównywać, ale gdy zatęsknimy za tym smakiem, z pomocą nadchodzą prażone jabłka firmy Stovit. Dla bardziej wybrednych dostępne są także jabłka z dodatkiem brzoskwiń, ze skórką pomarańczową czy rodzynkami. Wystarczy tylko kruche ciasto i już jesteśmy o krok bliżej niezapomnianych smaków babcinych wypieków.
A pachnąca, mięciutka drożdżówka czy chałka? Jeszcze lepiej smakuje w towarzystwie niskosłodzonych Konfitur Babuni Stovit, np. z kwaskowatej porzeczki, którą z krzaczka zerwać możemy dopiero w pełni lata.
Kiedy nadchodzą ciepłe dni, budzimy się wcześniej, by nie tracić ani minuty i jak najwięcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, ciesząc się słoneczną pogodą. Już od rana potrzebujemy porządnego zastrzyku energii, a wtedy chętnie sięgamy po owoce i owocowe przetwory – naturalne źródło witamin i zdrowia, które idealnie nadają się na rodzinne śniadanie. Produkty firmy Stovit znakomicie smakują w towarzystwie świeżego pieczywa i masła. Są doskonałe dla tych, którzy dzień zaczynają tylko kubkiem aromatycznej kawy.
Dzięki produktom firmy Stovit nie musimy czekać do wakacji, by kosztować smaków lata. Teraz owocami możemy cieszyć się przez cały rok.
Ceny:
Jabłka prażone – ok. 6,70 zł
Konfitura czarna porzeczka – 5,30 zł
Nadesłał:
Arni
|

Wiosenny oddech pełną piersią. Nowe oczyszczacze MOVA Stellar X10 Plus i Puris P10
Konflikt na Bliskim Wschodzie: konsekwencje dla rynków i makroekonomii
Zdetronizował własnego poprzednika. MOVA E20s Pro Plus – luksusowe funkcje w budżetowym wydaniu.
Sprawdzone sposoby na kuchnię, łazienkę i garderobę bez konieczności remontu
Kobiety zarządzające polskimi firmami częściej doceniają wykształcenie wyższe i rozwój kompetencji
Komentarze (0)