Gospodarka » Narzędzia

Łatwiejszy dostęp do narzędzi z nową kamizelką FatMax®

Łatwiejszy dostęp do narzędzi z nową kamizelką FatMax®
Zobacz więcej zdjęć »
Nie w każdej sytuacji można mieć przy sobie skrzynkę z narzędziami. Dzięki najnowszej kamizelce FatMax® Stanley, dostęp do najbardziej potrzebnych narzędzi może być dużo łatwiejszy.
Jesienią firma narzędziowa Stanley wprowadziła do oferty nowy model kamizelki FatMax®, ułatwiającej przenoszenie i przechowywanie narzędzi. Kamizelka FatMax® wyposażona jest w różnego rodzaju kieszenie, zaczepy i szlufki, które umożliwiają wygodne noszenie i łatwy dostęp do narzędzi ręcznych, a także dokumentów i przedmiotów osobistych. W nowej kamizelce bez problemu umieścimy młotek, klucze, wkrętaki, miary, noże, a także śruby, gwoździe, czy wkręty. Nowy produkt marki Stanley jest szczególnie przydatny fachowcom pracującym w trudnych warunkach budowlanych, gdy utrudniony jest dostęp do skrzynki narzędziowej lub nie jest możliwe przenoszenie narzędzi w torbach. Przykładem mogą być prace na wysokościach, prace ciesielskie i dekarskie lub elektrotechniczne.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu pracy, kamizelka FatMax® wykonana jest z przewiewnego materiału, zapewniającego oddychanie skóry. Regulacyjne paski i rzepy, umożliwiają dopasowanie jej do dowolnej sylwetki. Szersze niż w poprzednim modelu odblaskowe pasy zwiększyły natomiast bezpieczeństwo podczas pracy po zmroku.

Kamizelka Stanley FatMax®
Rozmiar: uniwersalny
Cena: 240 zł

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych
i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »