Dom » Wnętrza

Łazienka – deszcz inspiracji od Sanplast SA

Łazienka – deszcz inspiracji od Sanplast SA
Zobacz więcej zdjęć »
Urządzić ładną i do tego funkcjonalną łazienkę nie jest łatwo, a przynajmniej takie opinie często są przeważające. Tymczasem wystarczy trochę chęci i wyobraźni, aby ten proces nie był żmudnym obowiązkiem, tylko… czystą przyjemnością! Dzięki Sanplast SA inspiracja jest na wyciągnięcie ręki.

Po pierwsze urządzając łazienkę „od zera”, warto otworzyć oczy na bogactwo możliwości, które stawia przed nami taka sytuacja. Jeśli nie ograniczają nas żadne zastane sprzęty ani rozwiązania, mamy sporą wolność w dysponowaniu naszą przestrzenią – wykorzystajmy to mądrze! Nawet jeśli natura nie obdarzyła nas umysłem wizjonera, na początku liczą się nie nasze designerskie pomysły, a potrzeby. Warto więc na spokojnie przemyśleć to, czego oczekujemy od naszej łazienki, a mnóstwo dylematów rozwiąże się samoistnie na wstępnym etapie planowania. Należy oczywiście wziąć pod uwagę metraż i układ pomieszczenia, a także to, czy z łazienki będę korzystały także dzieci i osoby starsze. Kiedy już wiemy, czy wyposażyć łazienkę w wannę czy w kabinę, oraz jakiego typu – wtedy dopiero możemy zająć się aspektem estetycznym naszych wyborów. Na tym etapie urządzania najlepiej wybrać stylistykę i kolorystykę, w której ma być utrzymane nasze wnętrze. O ile kwestia barw nie wydaje się skomplikowana, design wyposażenia łazienki niejednego może wprawić w konsternację, zwłaszcza, gdy przyjdzie nam dopasować do siebie jej poszczególne elementy. W tej sytuacji najprostszym, a często też najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na wyposażenie pokoju kąpielowego w produkty jednego producenta. Pozwoli to na stworzenie spójnej koncepcji, a także sprawi, ze np. brodzik, umywalka czy wanna będą w tym samym odcieniu.

Tutaj z pomocą przychodzi rodzimy producent- firma SANPLAST SA, która posiada w swoim asortymencie między innymi umywalki, wanny, brodziki oraz kabiny prysznicowe, występujące w spójnych kolekcjach. Asortyment marki Sanplast pozwala na stworzenie w zaciszu swojego domu wymarzonej łazienki w dowolnej stylistyce. Ofertę stanowią wysokiej jakości kabiny prysznicowe, brodziki wykonane zarówno z akrylu jak i odlewu mineralnego, akrylowe wanny i systemy hydromasażu, a także umywalki. „Paleta oferowanych przez nas produktów jest bardzo szeroka i zróżnicowana pod względem konstrukcyjnym, stylistycznym, a także cenowym. Co istotne: produkty marki Sanplast zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć ze sobą także w ramach różnych serii. Jest to znaczne ułatwienie przy urządzaniu. Na przykład, decydując się na serię Prestige lub Altus, automatycznie nadamy swojej łazience ekskluzywny szlif. Ciesząca się od lat niegasnącą popularnością seria Free Line pozwoli nam natomiast na niemal nieograniczoną wolność w wyborze wymiarów brodzików, kabin czy wanien utrzymanych w nowoczesnej stylistyce. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Asortyment Sanplast SA to także szereg akcesoriów, które spowodują, że nasza kąpiel będzie jeszcze bardziej przyjemna. ” – dodaje Robert Rachowski – Product Manager Sanplast SA

Wszystkie koncepcje należy jednak dostosować zarówno do wielkości swojej łazienki, jak także do jej układu. Jeśli nasza łazienka posiada np. wnękę to warto ją zaaranżować na strefę prysznicową. Dzięki takiemu zabiegowi jesteśmy w stanie optycznie powiększyć łazienkę, a także nadać jej indywidualnego charakteru. Możemy go podkreślić stosując np. kolorowe brodziki, umywalki czy wanny. Sprawią one, ze pomieszczenie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Koralina

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »