Dom » Wnętrza

Łazienka na kolorowo

Łazienka na kolorowo
Zobacz więcej zdjęć »
Oryginalny klimat każdej łazienki wyczarujemy za pomocą kolorów. Nawet w niewielkim pomieszczeniu zastosowanie elementu odróżniającego się barwą od całości może spowodować zupełnie nowe spojrzenie na miejsce, które się znało tak dobrze.

Nowoczesna aranżacja łazienki łączy obecnie neutralne i intensywne kolory na małej powierzchni. Nie oznacza to wcale, że kolorów musimy szukać na ścianach. Doskonałym sposobem na oryginalny projekt łazienki jest po prostu zastosowanie kolorowej ceramiki. Ten mało popularny u nas sposób powoli zyskuje sobie grono nowych fanów. Firma Sanplast S.A., producent m.in. wanien, kabin, brodzików, czy umywalek nablatowych posiada w swojej ofercie bogatą paletę barw dla każdego niemalże produktu. Wystarczy tylko zamówić produkt czy produkty w kolorze, który nas interesuje, dzięki czemu zyskamy sobie szerokie spektrum modnych możliwości aranżacyjnych.

Barwy mają wpływ na nasze samopoczucie, a użyte z odrobiną wyobraźni i polotu mogą odmienić każde wnętrze nie do poznania! Jednak należy je stosować oszczędnie. Aby dobrze wkomponować kolorowy produkt, np. brodzik czy panel prysznicowy, musimy przede wszystkim zadbać w łazience o neutralne tło, które ładnie go wyeksponuje. Produkt w kolorze będzie wtedy lepiej widoczny i spełni swoją rolę. Warto przy tym zdecydować się na powtórzenie koloru w łazience. Aby zrównoważyć kolor brodzika, czy panelu, należy powtórzyć go w oddalonym nieco miejscu łazienki, np. na przeciwległej ścianie czy na suficie.

Aranżacja łazienki z wykorzystaniem kolorów to przede wszystkim sztuka umiaru. Nie decydujmy się, więc na nadmierne wykorzystywanie kolorowych sanitariatów. W pomieszczeniu o standardowych wymiarach można zamontować np. brodzik w kolorze Graphit matowy (Sanplast), a kolor powtórzyć ewentualnie przy kabinie prysznicowej tej samej firmy. Wystarczy dodać już tylko jakieś drobne elementy, by razem z naturalną barwą ścian, stworzyć dobrą, spójną aranżację.  Jeden lub dwa dodatki w tym samym, wyrazistym odcieniu całkowicie wystarczą w ramach postawienia przysłowiowej kropki nad „i”.

W ofercie marki Sanplast znajdziecie: Brodziki oraz wanny wykonane z akrylu, które występują w kolorach: Białym, Białym Euro White, Bahama beżowy, Pergamon, Graphit matowy, Srebrny i Manhatan. Dodatkowo w ofercie brodzików mineralnych Space Mineral znajdziemy kolory: Szary, Kamiennoszary, Kremowy, Brązowy, czy Jasnoszary.

Wśród kabin prysznicowych znajdziemy też produkty z różnymi kolorami profilami oraz różnymi wypełnieniami szklanymi. Wszystkie warianty produktów marki Sanplast dobrane są w taki sposób, że doskonale uzupełniają każdą łazienkę.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »