Firma » Reklama

LED Space – wyróżnij się w przestrzeni miejskiej

LED Space – wyróżnij się w przestrzeni miejskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Reklama zewnętrzna to jeden z najpotężniejszych sposobów na przyciągnięcie klientów do firmy. Żeby okazała się skuteczna, musi być doskonale dopracowana i widoczna. W LED Space to podstawowa wiedza – dzięki tej firmie możesz otrzymać profesjonalną obsługę w ramach reklamy na telebimach.

Firma LED Space rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku i od tego czasu zajmuje się kompleksową obsługą klientów, którzy chcą reklamować się z wykorzystaniem telebimów. Ze względu na zlokalizowanie swojej siedziby firma głównie skupia się na obsłudze klientów z Krakowa, ale także wiele jej telebimów znajduje się na terenie całej Polski.


Telebimy to doskonała przestrzeń reklamowa. Gdy zostaną ustawione w miejscach, w których koncentruje się ruch, na przykład przy skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych, wyróżniają się wysoką skutecznością, ponieważ natychmiast przyciągają wzrok. Nowoczesne telebimy, które bazują na technologii ledowej, zapewniają soczysty obraz pełen kolorów i doskonale wyglądają także w pełnym słońcu.


W LED Space klienci mogą otrzymać obsługę na wysokim poziomie zarówno w zakresie zakupu telebimów, jak i wynajmu powierzchni reklamowej. Usługi obejmują również przygotowywanie materiałów reklamowych oraz serwis ekranów LED. W ofercie firm znajdują się również totemy z ekranami LED, które przeznaczone są do wyświetlania dynamicznych reklam.


Jeżeli chcesz zwrócić uwagę na swoją firmę i produkty, postaw na skuteczne i sprawdzone rozwiązania. Dzięki reklamie oferowanej przez LED Space grono twoich klientów szybko się powiększy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paweł

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »