Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Legendarne zabiegi i kosmetyki Ingrit Millet dostępne tylko w Zamku Topacz

Legendarne zabiegi i kosmetyki Ingrit Millet dostępne tylko w Zamku Topacz
Zobacz więcej zdjęć »
Art SPA w Zamku Topacz to pierwszy na Dolnym Śląsku i obecnie jedyny w naszym kraju Instytut Ingrid Millet, słynący z luksusowych kosmetyków i pielęgnacji doskonałej. Podstawą produktów tej marki są najwyższej jakości naturalne składniki m.in. kawior z Bieługi, perły czy cenne ekstrakty roślinne.

W zamkowym SPA możemy korzystać z zabiegów na twarz i ciało, a także zakupić kosmetyki do domowej pielęgnacji, w których rozkochały się takie sławy i gwiazdy jak Brigitte Bardot, Paloma Picasso i Madame Pompidou.

Zamek Topacz Resort & Art SPA to wyjątkowe miejsce, którego historia sięga początków XIV wieku. Dzisiaj to czterogwiazdkowy hotel, który swoich Gości przyjmuje w Zamku oraz w 4 odrestaurowanych budynkach, których nazwy pochodzą od ich historycznego przeznaczenia: budynek Rządcówki, Spichlerz, budynek Oficyny i Domek Ogrodnika. Kunszt i precyzja z jakim odnowiona została budowla, a także duch nowoczesności, który został w nią tchnięty, to nie jedyne powody, dla których warto odwiedzić to miejsce.

Zamek Topacz to także Art SPA, czyli inspirująca artystycznie przestrzeń, w której pielęgnowana jest sfera ciała i ducha. Mieści się ono w zaadaptowanej zamkowej piwnicy oraz nowej, dobudowanej części budynku. To tutaj powstał pierwszy w tej części Polski i obecnie jedyny w naszym kraju luksusowy Instytut Ingrid Millet, słynący z wyjątkowych kosmetyków, będących synonimem pielęgnacji doskonałej. Zawarty w nich kawior posiada działanie rewitalizujące i odmładzające, a ekstrakty z pereł i diamentów mają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne.

Ingrid Millet jako pierwsza odkryła i zastosowała w swoich kosmetykach moc kawioru. Jej prestiżowa linia Perle de Caviar przyznaje mu zaszczytne miejsce w kosmetologii. Jest on niezwykle skuteczny, bo dzięki kompleksowemu działaniu anti-aging pozwala zachować młodzieńczy wygląd skóry.

W luksusowych produktach Ingrid Millet rozkochały się światowej sławy gwiazdy m.in. Brigitte Bardot, Paloma Picasso i Mamade Pompidou. Spektakularne efekty działania tych kosmetyków mogą poznać także klientki Art SPA w Zamku Topacz. To obecnie jedyne miejsce w Polsce, które współpracuje z tą światowej sławy marką.

Zabiegi wykonywane na bazie kosmetyków Ingrid Millet znaleźć można na stronie: www.zamektopacz.pl/art-spa/menu-spa/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »