Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

LEGO® Star Wars™ w Centrum Janki

LEGO® Star Wars™ w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy rok w Centrum Janki zapowiada się nieziemsko! W dniach 10-11 stycznia w godzinach 9:00-21:00 na najmłodszych klientów Centrum Janki czeka galaktyczna przygoda z LEGO® Star Wars™.

W programie wydarzenia m.in. budowa statków kosmicznych i wielkich figur postaci z filmu, strefa LEGO® DUPLO® z atrakcjami dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.

W dniach 10-11 stycznia w godzinach 9:00-21:00 Centrum Janki zamieni się w prawdziwą krainę klocków LEGO® i filmów Star Wars™, pełną dobrej zabawy i kreatywności. Na najmłodszych będą czekać:

·       budowa wielkiej figury Mistrza Yody;

·       strefa LEGO® DUPLO® z atrakcjami dla najmłodszych;

·       strefa LEGO® FRIENDS® z wielkim stołem pełnym klocków;

·       strefa foto-selfie, gdzie będzie można zapozować do zdjęcia z najsłynniejszymi droidami w galaktyce;

·       strefa konsol z 4 stanowiskami do gry w LEGO® Star Wars™;

·       konkursy z nagrodami.

„Zaczynamy rok mocnym akcentem – spotkaniem fanów klocków LEGO® oraz filmów Star Wars™. Już w dniach 10-11 stycznia zapraszamy do Centrum Janki na niezapomnianą zabawę z dwiema najsilniejszymi markami na świecie, które połączyły siły, czego efektem jest wydarzenie LEGO® Star Wars™! Moc atrakcji gwarantowana. Do zobaczenia!” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Harmonogram eventu 10-11 stycznia:

Atrakcje dostępne od godz. 9.00:

§  LEGO® Star Wars™ – strefa z wyselekcjonowanymi klockami do budowy statków kosmicznych,

§  LEGO® DUPLO® – basen z klockami do zabawy dla najmłodszych dzieci (2-5 lat) oraz miejsce do pamiątkowych zdjęć,

§  strefa wystawowa z gablotami z modelami LEGO® Star Wars™.

§  strefa foto-selfie – ścianka i figury (droidy C-3PO i R2-D2), z którymi będzie można wykonywać pamiątkowe zdjęcia;

§  strefa LEGO® Friends® z dużym stołem pełnym klocków;

§  strefa konsol z 4 stanowiskami do gry w LEGO® Star Wars™;

§  strefa relaksu.

Atrakcje dostępne od godz. 14.00 (piątek, 10 stycznia) oraz od godz. 12.00 (sobota, 11 stycznia):

§  strefa Wielkiej Figury, gdzie będzie odbywać się budowa figury mistrza Yody przez dzieci z ponad 20 tys. elementów,

§  strefa LEGO® Star Wars™ – start konkursów z nagrodami. W piątek 10 stycznia konkursy startują o godzinach 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 i 20.00. W sobotę 11 stycznia konkursy startują o godzinach start każdego dnia trwania akcji o godzinach 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00.

 

LEGO AND THE LEGO LOGO ARE TRADEMARKS OF THE LEGO GROUP. © 2019 THE LEGO GROUP. © & TM LUCASFILM LTD.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com

 

APSYS Polska

 

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ok. 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »