Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Lekcja rabatów na początek szkoły

Lekcja rabatów na początek szkoły
Zobacz więcej zdjęć »
Sklepy krakowskiej Bonarki przygotowały specjalne oferty z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego. Rabaty sięgają nawet 70 proc.

Na liście artykułów w okazyjnej cenie są przede wszystkim rzeczy przydatne w szkole i w pracy, ale nie tylko. W ramach promocji można na przykład skorzystać z puli rodzinnych biletów do kina Cinema City, czy wyrobić sobie kartę City Handlowego i wygrać samochód Mini.

Akcja obowiązuje do 13 września i włączyło się w nią 45 sklepów dostępnych w Bonarka City Center.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~fija 2015-08-31 22:55:23

    rabaty wyprawkowe to sa chyba wszędzie, w media expert mają nawet tornistry... :D


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 4 dni:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »