Społeczeństwo » Społeczeństwo

Lena Lighting sponsorem KS Polonia Środa

Czołowy polski producent oświetlenia LED, podpisał umowę sponsorską z Klubem Sportowym Polonia. Lena Lighting przez rok będzie wspierała sekcję piłki ręcznej klubu ze Środy Wielkopolskiej.

Od nowego sezonu na koszulkach KS Polonia Środa sekcji piłki ręcznej zagości logo Lena Lighting. Wsparcie seniorskiej drużyny szczypiornistów, a przy tym także młodszych zespołów, to krok dla rozwoju oraz kontynuowania sportowej tradycji w Środzie Wielkopolskiej.

Jako firma z Wielkopolski stawiamy na wsparcie lokalnej społeczności. Chcemy wspierać ważne inicjatywy i liczymy, że nasze zaangażowanie przyczyni się do rozwoju młodych talentów i samego klubu. Sport daje wiele korzyści i powinien być wspierany przez biznes. Wartości związane ze sportową rywalizacją  są nam zresztą bardzo bliskie. Również nieustannie się doskonalimy i wiemy ile wysiłku trzeba włożyć, by odnieść sukces. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pomoże młodszym i starszym  zawodnikom osiągać ambitne cele i realizować marzenia. – mówi Magdalena Chojnacka, Marketing Manager z Lena Lighting.

Klub Sportowy Polonia Środa założony został w 1919 roku. W ramach klubu działa sekcja piłki nożnej, tenisa ziemnego i stołowego, szachowa, biegowa, kartingowa oraz piłki ręcznej. Ta ostatnia istnieje od 1945 roku i aktualnie posiada cztery drużyny dziecięce i młodzieżowe z różnych grup wiekowych (juniorzy, młodziki, dzieci) oraz drużynę seniorską, która występuje w II lidze. Mecze rozgrywane są  w Gimnazjum nr 1 przy ul. Lipowej 9 w Środzie Wielkopolskiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »