Dom » Architektura

Lena Lighting uruchomiła specjalny program współpracy dla architektów i projektantów oświetlenia

Lena Lighting uruchomiła specjalny program współpracy dla architektów i projektantów oświetlenia
Zobacz więcej zdjęć »
Producent oświetlenia z Wielkopolski stworzył system współpracy, którego założeniem jest zapewnienie wsparcia i ułatwienie kooperacji z projektantami i architektami na każdym etapie ich pracy.

Światło jest jednym z najistotniejszych elementów koncepcji architektonicznej. Projektowanie oświetlenia jest niezwykle ważnym procesem, od którego wielu architektów zaczyna swoją pracę. Za pomocą światła podkreśla się sposób i sens funkcjonowania przestrzeni. Wieloletnia współpraca Lena Lighting z architektami i projektantami zaowocowała powstaniem programu, którego celem jest kompleksowe wsparcie projektów architektonicznych poprzez doradztwo oraz prezentację wybranych produktów.

„Udział w programie to gwarancja doboru oświetlenia zgodnie z oczekiwaniami architekta, jak również specjalistyczne doradztwo oraz system dogodnej prezentacji produktów. Chcemy maksymalnie ułatwić współpracę, stawiając na indywidualne podejście do każdego pomysłu oraz idei.  Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, a architekt i projektant zostaną objęci kompleksową opieką przedstawiciela Lena Lighting, który skoordynuje współpracę na każdym jej etapie. Postawiliśmy na jakość i specjalistyczną wiedzę. Powołaliśmy zespół ekspertów, oferujących dostęp do tajników wiedzy o oświetleniu i najnowocześniejszych rozwiązań. Rozbudowaliśmy też zespół obsługi, by zapewnić maksimum satysfakcji ze współpracy. Powstała także specjalna podstrona na naszej stronie głównej www." - mówi Marzena Lesińska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu z Lena Lighting.

Producent kompleksowych systemów oświetleniowych z Wielkopolski stawia na jakościowe rozwiązania, ułatwiające projektantom oraz architektom ich codzienną pracę. Program współpracy jest jednym z etapów w rozwoju tego obszaru. Producent nawiązał także współpracę z platformą BIMobject, gdzie udostępnił swoje portfolio produktowe.

Więcej informacji o programie współpracy na www.lenalighting.pl/produkty/40-oswietlenie-architektoniczneKalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »