Dom » Architektura

Lena Lighting wyprodukowała limitowaną serię lamp UV-C STERILON FLOW dla WOŚP. Rusza licytacja!

Lena Lighting wyprodukowała limitowaną serię lamp UV-C STERILON FLOW dla WOŚP. Rusza licytacja!
Zobacz więcej zdjęć »
10 designerskich lamp UV-C STERILON FLOW z serduszkiem opuściło właśnie linię produkcyjną w Środzie Wielkopolskiej i zostało wystawionych na aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z wielką radością gramy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zaangażowany jest cały nasz zespół. Oprócz klasycznej zbiórki chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, dlatego wyprodukowaliśmy limitowaną kolekcję lamp UV-C STERILON FLOW z logo WOŚP. Będzie tylko dziesięć takich lamp na świecie, więc bardzo zachęcamy wszystkich do licytacji – mówi Marzena Lesińska, pełnomocnik Zarządu Lena Lighting.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Lampa UV-C STERILON FLOW została zaprojektowana przez Kubę Zarzyńskiego i Przemka Pstrokońskiego z pracowni HEKATE DESIGN i zwyciężyła w konkursie Design dla Konesera 2020 w kategorii domowe technologie.

Dwufunkcyjne lampy UV-C STERILON FLOW to produkty zdecydowanie na czasie. Wykorzystując promienie ultrafioletowe (UV-C) eliminują z powietrza i powierzchni wirusy, bakterie i grzyby. Powietrze przechodząc przez wnętrze lampy zostaje naświetlone i zdezynfekowane, a następnie wydostaje się na zewnątrz. Lampy UV-C STERILON FLOW mogą pracować w obecności ludzi.  Produkty te idealnie sprawdzą się we wszelkich punktach usługowych, biurach oraz domach. Skuteczność lamp została potwierdzona badaniami.

 

Link do licytacji: https://allegro.pl/uzytkownik/Sztab5075/urzadzenia-medyczne-nawilzacze-oczyszczacze-powietrza-258796

Więcej informacji o lampie UV-C STERILON FLOW: https://uvc.lenalighting.pl/

Link do badań: https://www.lenalighting.pl/aktualnosci/1081-uv-c-sterilon-skutecznosc-dezynfekcji-potwierdzona-badaniami

Lena Lighting S.A. - polski producent oświetlenia LED. Oferuje światowej klasy energooszczędne systemy oświetlenia dla przemysłu, budownictwa i inwestycji drogowych. Fabryka Lena Lighting jest wyposażona w najnowocześniejsze linie produkcyjne oraz własne centrum badawcze. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. Wiele z nich, jak TYTAN LED, QUEST PLUS LED, ASTRA LED, czy UV-C STERILON FLOW to bestsellery na skalę światową. Lena Lighting eksportuje swoje produkty do 70 krajów. Za rozwój marki odpowiadają ludzie, którzy z wielką pasją tworzą produkty słynące z najwyższych parametrów efektywności i energooszczędności.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »