Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Letni kurs angielskiego dla dzieci: lekcje darmowe, umiejętności bezcenne

Letni kurs angielskiego dla dzieci: lekcje darmowe, umiejętności bezcenne
Zobacz więcej zdjęć »
W tym roku podczas zagranicznych wakacji Twoje dziecko samo po angielsku zamówi lody, zapyta o drogę i kupi pamiątki. Wszystkiego nauczy się bezpłatnie w ciągu dwóch tygodni. Wystarczy zapisać je na „Językowe wakacje”, które w lipcu i sierpniu odbędą się w Agorze Bytom.
Wakacyjne kursy językowe dla najmłodszych poprowadzą lektorzy ze szkoły Profi-Lingua. Zapisy właśnie ruszyły. Nie warto się długo zastanawiać – liczba miejsc jest ograniczona, więc o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. To, czego dzieci nauczą się podczas zajęć, przyda im się w trakcie każdej zagranicznej wyprawy, bo tematem przewodnim wszystkich zajęć są właśnie wakacje.

 

Mali słuchacze będą podzieleni na 4 grupy wiekowe, aby każdy miał szansę opanować materiał dopasowany do swoich możliwości percepcyjnych: 3-5 lat, 6-8, 9-12 oraz 12-14. Zajęcia w ramach „Językowych wakacji” w Agorze Bytom będą się odbywać przez cały lipiec i sierpień – w poniedziałki, środy i piątki (w godz. 15.00 – 19.00). Kurs dla jednej grupy trwa 2 tygodnie i obejmuje w sumie 6 godzinnych spotkań. Co istotne, jest w całości darmowy. – Jestem pewna, że wszystko to, czego nauczą się dzieci, przyda im się w czasie zagranicznych wakacji – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Zajęcia prowadzone przez lektorów z Profi-Lingua to doskonały sposób nie tylko na naukę języka angielskiego w przyjemnej, radosnej atmosferze, ale też efektywne spędzenie czasu wolnego od szkolnych zajęć – dodaje.

 

Na tym jednak nie koniec językowych atrakcji w Agorze Bytom – w czasie, gdy dzieci będą się uczyły, ich opiekunowie mogą szlifować swoje umiejętności podczas tematycznych konwersacji. Te zajęcia również są bezpłatne. Ich terminy i poziom trudności można dopasować do swoich możliwości. Zapisy na zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz konwersacje dla  dorosłych odbywają się w Agorze Bytom w szkole językowej Profi-Lingua.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »