Dom » Wnętrza

Letnia sypialnia w promocyjnej cenie

Letnia sypialnia w promocyjnej cenie
Zobacz więcej zdjęć »
Dekoria.pl - jeden z głównych producentów tekstyliów domowych - uruchomiła promocję na wybrane produkty do dekoracji sypialni. Artykuły w nowych niższych cenach będą dostępne w dniach od 14 do 27 lipca br.


Na urządzenie atrakcyjnej sypialni nie ma wpływu metraż pomieszczenia. Nawet małe wnętrze możemy zaaranżować funkcjonalnie. Istotną rolę odrywają meble, a także dodatki, które zbudują niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. 

Promocja „-40% na artykuły do dekoracji sypialni” trwa od 14 do 27 lipca br. Wśród artykułów objętych rabatem znalazła się pościel z kolekcji Dream&Fun i Esprit,           a także wiele innych produktów, jak: narzuty, kołdry i poduszki, prześcieradła czy skrzynie tapicerowane. Wszystkie artykuły są dostępne w ofercie internetowego sklepu www.dekoria.pl.

Promocja na artykuły do dekoracji sypialni jest ofertą limitowaną. Pełną listę produktów znajdziemy na stronie: http://www.dekoria.pl/promocje.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »