Motoryzacja » Samochody

Letnie opony PRESTIVO i 50 zł w prezencie

Letnie opony PRESTIVO i 50 zł w prezencie
Zobacz więcej zdjęć »
Dystrybutor opon marki PRESTIVO w Polsce zachęca do wymiany ogumienia specjalną akcją promocyjną. Do zdobycia są karty podarunkowe do wykorzystania na dowolny cel na stacjach BP w całej Polsce. Można je otrzymać przy zakupie kompletu opon letnich PRESTIVO.

Popularna w Wielkiej Brytanii marka opon PRESTIVO przygotowała dla polskich klientów wiosenną promocję na wszystkie rodzaje ogumienia – do samochodów osobowych, SUV-ów i 4x4 oraz dostawczych. Kierowcy, którzy zdecydują się zakupić komplet opon letnich PRESTIVO, w okresie od 11 kwietnia do 8 maja 2016 r., mogą otrzymać kartę podarunkową do zrealizowania na dowolnej stacji BP w Polsce. Karty pre-paid ze środkami w wysokości 50 zł można uzyskać dokonując zakupu w oficjalnym punkcie dealerskim, biorącym udział w programie. Wystarczy wypełnić otrzymany w serwisie formularz i przesłać go wraz z dowodem zakupu (paragon/faktura) na adres organizatora. Można też zeskanować lub sfotografować dokumenty i wysłać na adres e-mail. Pierwszych 300 uczestników, którzy spełnią zasady promocji zostanie nagrodzonych kartami, do wykorzystania na paliwo lub inne zakupy na stacjach BP. Karta jest ważna przez 24 miesiące.

Debiutujące na polskim rynku ogumienie PRESTIVO to nowoczesne opony klasy medium. Obecnie to jedna z najpopularniejszych marek wśród brytyjskich użytkowników aut klasy średniej i premium. Dostępne w Polsce modele letnie, takie jak PRESTIVO PV-S1 − przeznaczone do samochodów klasy średniej i wyższej czy PRESTIVO PV-HP1 − do małych i średnich samochodów osobowych, a także modele do pojazdów typu SUV i dostawczych, wyróżnia korzystna relacja ceny do jakości, ale także komfortowe i bezpieczne użytkowanie. W większości rozmiarów PRESTIVO otrzymało klasę A lub B w parametrze hamowania na mokrej nawierzchni. Ogumienie charakteryzuje atrakcyjna rzeźba bieżnika i nowoczesna konstrukcja, zapewniające wysoki poziom przyczepności i dobre odprowadzanie wody (ochrona przed aquaplaningiem). Opony, projektowane do jazdy z dużą prędkością, umożliwiają ciche i stabilne prowadzenie w warunkach szybkiej jazdy. Marka PRESTIVO gwarantuje długotrwałą eksploatację. Wszystkie modele objęte są przez dystrybutora pięcioletnią gwarancją.

Więcej informacji o promocji, jej regulamin i listę punktów dealerskich można znaleźć na stronie www.prestivo.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »