Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Letnie spotkanie z zespołem „Mazowsze”

Letnie spotkanie z zespołem „Mazowsze”
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą sobotę, 30 czerwca, w Centrum Janki wszystkie dzieci będą miały okazję uczestniczyć w bezpłatnych wakacyjnych zajęciach prowadzonych w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”. Taneczno - wokalne spotkanie poprowadzi zespół „Mazowsze”.
30 czerwca, w pierwszy dzień wakacji, rozpoczyna się letnia edycja Warsztatów twórczego rozwoju. Taneczno - wokalne spotkanie poprowadzą Instruktorzy Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze". Zabawa z „Mazowszem" to nauka tańców i przyśpiewek oraz okazja do przymierzenia elementów autentycznych strojów ludowych. Instruktorzy pokażą dzieciom podstawowe kroki Poleczki, Krakowiaka, a także innych tańców regionalnych i narodowych. Do udziału w zajęciach, oprócz uśmiechów oraz niewyczerpanych pokładów energii, małym tancerzom potrzebne będzie wygodne ubranie oraz sportowe obuwie.

Podczas letnich zajęć zorganizowanych zostanie 5 warsztatów. Każdy potrwa około 30-40 minut. Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze - o godz. 10.00, ostatnie - o godz.14.00. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny.

Zeszłoroczna edycja „Warsztatów twórczego rozwoju" położyła duży nacisk na zajęcia o charakterze plastycznym. W tym roku, dzieci dostają możliwość rozwijania innych zdolności - tanecznych, muzycznych i aktorskich, pod okiem instruktorów z zespołu „Mazowsze" oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie. Warsztaty będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca, w holu przy głównym wejściu do Centrum Janki. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju" na Facebooku oraz na stronie internetowej Centrum Janki www.chjanki.pl

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwość drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne.

„Warsztaty twórczego rozwoju"
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Sobota 30 czerwca 2012 r., od godz. 10.00 do 15.00

Patronat medialny nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku objęli: Czasdzieci.pl, Galeriehandlowe.pl, Pogodzinach.pl, Tygodnik Passa, Radio Bajka.

Opiekę merytoryczną nad „Warsztatami twórczego rozwoju" w 2012 roku sprawują: Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze" im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Gminny Ośrodek Kultury w Raszynie.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »