Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Letnie wieczory na Mazowieckiej, czyli wakacyjne propozycje stolicy

Letnie wieczory na Mazowieckiej, czyli wakacyjne propozycje stolicy
Zobacz więcej zdjęć »
Lato w pełni… A ty nie masz planów wyjazdowych. A może stolica to właśnie Twój cel wakacyjny? Jeżeli tak to … zdecydowanie najwyższa pora by zaplanować atrakcje na ten gorący okres.
Warszawski dzień

W ciagu dnia przebierać możesz w licznych propozycjach kulturalnych jakie oferuje Warszawa: wystawy, koncerty, imprezy plenerowe i wiele innych. Warto wybrać się do kina pod chmurką lub teatru, wziąć udział w spacerze po Warszawie lub Koncercie Chopinowskim w Łazienkach. Weekendowo po 17 można odwiedzić Nocny Market - streetfoodowe zagłębie stolicy lub usiąść w jednej z licznych knajpek w okolicach placu Grzybowskiego i ulicy Grzybowskiej, jak choćby nowo otwartej restauracji L'avanti łączącej śródziemnomorskie smaki z polskimi wysokiej jakości składnikami. Stolica nie boi się eksperymentować również ze smakami i robi to naprawdę dobrze.

Rozrywkowy wieczór

Wieczorna Warszawa podobnie jak dzienna proponuje wiele atrakcji dla spragnionego wrażeń i dobrej zabawy turysty lub mieszkańca. Znana jest z klubów i dyskotek na wysokim europejskim poziomie jak również barów czy koktajlbarów gdzie można miło spędzić czas sącząc drinka i rozmawiając z przyjaciółmi. Gorących lokalizacji na imprezowej mapie stolicy jest kilka. Życie nocne skupia się głównie na Palcu Zbawiciela, na prawym i lewym brzegu Wisły, ulicy Poznańskiej i legendarnej ulicy Mazowieckiej. To właśnie na niej od wielu lat pulsuje imprezowe serce miasta. Restauracje i kluby nocne wypełniają partery historycznych budynków, by wieczorami gościć „głodnych" zabawy i atrakcji przybyłych. Centrum tego tętniącego życiem zagłębia jest kamienica o nr...13, która od kilku lat otwiera swe podwoje przed klubowiczami pod szyldem Room 13.

13 pokój pełen zabawy

Nowoczesne wnętrza tej popularnej imprezowej przestrzeni zostały umiejętnie wkomponowane w zabytkową architekturę, tworząc nietuzinkowe miejsce rozrywki. Znajdują się tu: parkiet, dwa bary, strefa komfortowych loży oraz zamknięta sala VIP. A wszystko po to by móc spędzić czas z przyjaciółmi rozkoszując się doskonałymi koktajlami, tańcząc lub słuchając muzyki „serwowanej" przez znanych DJ-ów. Warszawski klub oferuje szeroki wachlarz imprez, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Room 13 to stoliczny prekursor „Ladies Night" i „Niedzielnych Potańcówek", które cyklicznie pojawiają się w tym miejscu, w czwartki i niedziele, od wielu lat niezmiennie przyciągając gości. Piątki i soboty, z kolei, dedykowane są imprezom klubowym w stylu mashup, house czy disco, które usatysfakcjonują nawet najbardziej opornego klubowicza. Wysoki poziom muzyczny, doborowe towarzystwo i doskonała obsługa - to wspólny mianownik wszystkich odbywających się tu imprez... Więc jeżeli szukasz rozrywki na najwyższym poziomie to Mazowiecka 13 jest z pewnością właściwym, letnim adresem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kostrzewapr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »