Firma » Biznes

Liczą się wyniki – podsumowanie I edycji Rotomanii

Liczą się wyniki – podsumowanie I edycji Rotomanii
Zobacz więcej zdjęć »
Pierwszą edycję programu Rotomania podsumował konsultant kancelarii doradczej Synergia, Konrad Klimek, współautor programu, a także trener technik sprzedaży i negocjacji.

„Uczestnicy Rotomanii wykonali przede wszystkim niezbędną ‘pracę u podstaw’, czyli przeszli szkolenia z zasad skutecznej sprzedaży oraz zachęcali do zakupu stolarki stosując argumenty korzyści. Z tą wiedzą i przy pomocy fachowych narzędzi przez ostatni rok wdrażali wysokie standardy obsługi klienta w swoich salonach sprzedaży oraz zachęcali do zakupu stolarki stosując argumenty korzyści.


Jak wygląda program w liczbach po roku wytężonych działań?
•    353 osoby zostały przeszkolone w ciągu 25 dni szkoleniowych

•    146 punktów sprzedaży wyposażyło swoje salony w 283 okna ekspozycyjne

•    713.700 Roto-punktów zasiliło 84 karty Rotomania mypremium

•    125.850 punktów wpłynęło na konto pana Tomasza Pyki z firmy Halpuczok, który został Sprzedawcą Roku w I edycji Rotomanii 2011/2012

•    Roto NT Designo – okucie do okien z ukrytymi zawiasami było najczęściej premiowanym produktem


Zdaniem Konrada Klimka program Rotomania przynosi wymierne korzyści wszystkim uczestnikom – producentom okien i ich dilerom, którzy mogą wyróżnić się na tle konkurencji i sprzedawać wysokomarżowe produkty, ale przede wszystkim kupującym i sprzedającym. Kupujący dostają bardzo dobry produkt wysokiej jakości, dopasowany dokładnie do nich i do ich potrzeb. Są przekonani, że dobrze wydali swoje pieniądze. Sprzedający – oprócz wyższej marży i wyższych obrotów – mogą liczyć na rekomendację zadowolonych klientów. „Ten pociąg już ruszył, to od Państwa zależy, czy chcecie podczepić swój wagon i jechać z nami”, zakończył swoje wystąpienie Konrad Klimek.


Kontakt:
Małgorzata Chołuj, malgorzata.choluj@roto-frank.com, tel.:+48 (022) 567 09 38
Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. • Wał Miedzeszyński 402 • 03-994 Warszawa


    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »