Gospodarka » Żywność

Lider kategorii warzyw: Bonduelle Polska rusza z nową kampanią TV „Puszki na raz”

Lider kategorii warzyw: Bonduelle Polska rusza z nową kampanią TV „Puszki na raz”
Zobacz więcej zdjęć »
Rusza nowa kampania telewizyjna firmy Bonduelle Polska. Jej celem jest prezentacja zalet produktów „Puszki na raz”, które zawierają idealną porcję warzyw do jednorazowego spożycia i umożliwiają łączenie wielu różnych warzyw w jednej potrawie.

W poniedziałek 18 lutego 2013 r. w najważniejszych stacjach telewizyjnych ruszyła ogólnopolska kampania reklamowa Bonduelle promująca „Puszki na raz". 15 sekundowe spoty emitowane będą do 24 marca br. w stacjach: TVP, TVN, Polsat oraz w kanałach tematycznych - kulinarnych i poradnikowych. Celem kampanii jest wzmocnienie świadomości marki Bonduelle, lidera na krajowym rynku warzyw apertyzowanych, a także poinformowanie konsumentów o produkcie „Puszki na raz" oferującym nowe korzyści w zakresie łatwego i szybkiego przygotowania smacznych, wartościowych dań.

„Puszki na raz" to gotowe warzywa w małych opakowaniach, zawierających porcję do wykorzystania za jednym razem. Dzięki niewielkiej pojemności - 212 ml - do skomponowania potrawy możemy wykorzystać jednorazowo różne warzywa, dostępne w ramach tej linii. W sprzedaży znajduje się już 13 rodzajów „Puszek na raz", w tym tradycyjne warzywa mono, takie jak fasola, kukurydza czy groszek oraz smaczne mieszanki warzywne, m.in. ostatnio wprowadzone nowości: „Kukurydza Złocista z Czerwoną i Zieloną Papryką" oraz „Mieszanka Meksykańska MEXICO".


„Celem kampanii Bonduelle jest pokazanie wszystkich zalet „Puszek na raz" - poręcznej pojemności, wygody otwierania oraz różnorodności warzyw i smaków, jakie oferujemy w tej linii" - mówi Anna Telakowiec, Dyrektor Marketingu w Bonduelle Polska. „Dzięki małym opakowaniom do przygotowania potrawy możemy użyć kilku puszek z różnymi rodzajami warzyw, bez ryzyka, że po ich otwarciu pozostaną niewykorzystane warzywa, które będziemy musieli wyrzucić. To ważne, szczególnie dla współczesnych świadomych konsumentów, którzy w codziennym życiu dbają o to, by oszczędzać zasoby naturalne".

Za zaplanowanie i zakup mediów na potrzeby kampanii telewizyjnej Bonduelle „Puszki na raz" odpowiada dom mediowy Vizeum Polska. Autorem spotu jest agencja Red 8.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »