Firma » Biznes

Lider rynku fitness w Avenidzie – po raz pierwszy w Poznaniu

Do grona najemców Avenidy dołączył klub Calypso Fitness. Jest to pierwszy obiekt tej marki w Poznaniu.

Na powierzchni 1700 mkw. do dyspozycji klientów są m.in. klimatyzowana sala fitness, strefy: cardio, funkcjonalna i wolnych ciężarów, sala do Power Bike oraz sauny fińskie.

Cieszymy się, że najbardziej przyjazna sieć oraz lider rynku fitness wybrał właśnie Avenidę. Dzięki temu nasi klienci mogą skorzystać z nowoczesnej i bogatej oferty klubu Calypso Fitness i zadbać w nim o swoją kondycję – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Nowy klub fitness mieści się w poznańskim centrum handlowym na poziomie 0. Klubowicze odwiedzający Calypso do dyspozycji mają m.in. przestronną i klimatyzowaną salę fitness, strefę cardio, strefę wolnych ciężarów, salę do Power Bike oraz dwie sauny fińskie. Dodatkowo na miejscu – oprócz kompleksowego pomiaru składu ciała – każdy może skorzystać z porad doświadczonych trenerów, którzy pomogą także w rozpisaniu zbilansowanej diety. Kolejnym udogodnieniem dla odwiedzających Calypso Fitness jest parking, z którego klubowicze mogą bezpłatnie korzystać przez trzy godziny.

W 2018 roku sieć Calypso została wybrana przez czytelników portalu Branża Fitness, klubowiczów, jury Branża Fitness Awards oraz firmę eFitness siecią najbardziej przyjazną klubowiczom.

Nowy fitness klub w Avenidzie jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, w sobotę w godz.  8:00-21:00 i niedzielę od 8:00 do 20:00. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »