Społeczeństwo » Społeczeństwo

LIDL Z BUŁKAMI I CHLEBEM BEZ KONSERWANTÓW W ASORTYMENCIE

LIDL Z BUŁKAMI I CHLEBEM BEZ KONSERWANTÓW  W ASORTYMENCIE
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach konceptu „Chrupiące z pieca” Lidl Polska oferował do tej pory szeroki wybór chlebów pozbawionych konserwantów. Od 27 lutego klienci mogą również zakupić bułki bez ulepszaczy.

Koncept „Chrupiące z pieca” został wprowadzony w sieci sklepów Lidl w 2011 r. Po zakończeniu fazy testowej, firma zdecydowała się na wprowadzenie stref odpieku we wszystkich sklepach na terenie kraju.

„Widzimy, że klienci szukają wysokiej jakości chlebów i bułek bez ulepszaczy, a dodatkowo chrupiących, kuszących zapachem i co też ważne: w atrakcyjnej cenie. Takie produkty znajdują właśnie w Lidlu”. – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager, Lidl Polska.

Bułki i chleby pszenne, żytnie, wieloziarniste, orkiszowe czy owsiane dostępne w ofercie Lidla zawdzięczają swój niepowtarzalny smak wyselekcjonowanym składnikom. Ich skład, pozbawiony konserwantów sprawia, że stają się idealną propozycją dla osób ceniących jakość produktów i dbających o zdrowie.

W asortymencie Lidla w chwili obecnej w ramach konceptu „Chrupiące z pieca” znajdują się m.in.: takie produkty bez konserwantów jak chleb słonecznikowy (2,79 zł/500 g/szt.), chleb wiejski (2,49 zł/500 g/szt.), chleb drwalski (2,99 zł/400 g/szt.) czy bułki: pszenna (0,65 zł/szt.), wiejska (0,69 zł/szt.), orkiszowa (1,19 zł/szt.) czy kajzerka (0,29 zł/szt.).

„Nasi klienci najchętniej sięgają po chleb polski oraz żytni, natomiast wśród bułek najpopularniejsza jest bułka wiejska i kajzerka. Zauważamy, iż z roku na rok zainteresowanie produktami „Chrupiące z pieca” wzrasta. To dla nas sygnał, że nasze pieczywo przypadło do gustu klientom Lidla” – dodaje Aleksandra Robaszkiewcz.

Firma poszerza też swój asortyment o ofertę BIO pieczywa, które spełnia najwyższe wymogi dla tego typu produktów. W ofercie Lidla znajduje się np.: chleb pełne ziarno (2,99 zł/400 g/szt.), przygotowywany na naturalnym zakwasie żytnim, który zawiera ponad 30% składników pełnoziarnistych i 20% nasion, a także nowość Pieczywo owsiane z mąki BIO (1,29 zł/100 g/szt.).

Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w wielu krajach Europy istnieje około 10.000 sklepów tej marki, a w Polsce 600.

Dalsze informacje znajdą Państwo na naszych stronach:

www.lidl.pl

Facebook https://www.facebook.com/lidlpolska

Instagram https://www.instagram.com/lidlpolska/

https://www.youtube.com/user/LidlPolskaPL

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Grońska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »