Gospodarka » Żywność

Limitowana Czekotubka Truskawkowa dołącza do wakacyjnego portfolio marki E.Wedel

Limitowana Czekotubka Truskawkowa dołącza do wakacyjnego portfolio marki E.Wedel
Zobacz więcej zdjęć »
Oryginalna wedlowska czekolada biała połączona ze smakiem soczystej truskawki to nowość, która dołączy do oferty marki E.Wedel. Wariant truskawkowy to pierwsza owocowa propozycja w portfolio kultowych Czekotubek. Nowość dostępna będzie w sprzedaży jako edycja limitowana.

Czekotubka marki E.Wedel to niewątpliwie produkt kultowy. Do tej pory dostępny był w trzech wersjach smakowych: czekoladowo-orzechowej, mlecznej i karmelowej. W tym roku do oferty dołącza zupełna nowość – wariant owocowy. Czekotubka Truskawkowa to pyszny krem, który łączy w sobie oryginalną wedlowską czekoladę białą i smak soczystej truskawki. Tak jak pozostałe produkty z portfolio, nowość zamknięta jest w wygodnym opakowaniu, które nie brudzi rąk i pozwala na higieniczną konsumpcję. Dzięki temu Czekotubki kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Truskawkowy wariant smakowy konsumenci mogli już poznać w zeszłym roku, ale w wersji mrożonej. Czekotubka Truskawkowa pojawiła się na rynku po raz pierwszy w formie lodów Czekotubka i została przez nich bardzo dobrze przyjęta.

Limitowana Czekotubka Truskawkowa oraz Czekotubka Truskawkowa w wersji mrożonej dostępne są w sklepach. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »