Moda » Obuwie

Limitowana kolekcja Alicii Keys Reebok Classics dostępna już w Polsce!

Na polskich półkach sklepowych jest już dostępny owoc współpracy 14-krotnej laureatki nagrody Grammy®, piosenkarki - Alicii Keys oraz marki Reebok. Artystka stworzyła autorską kolekcję jesień-zima Reebok Classics na rok 2012, która będzie dostępna w największych miastach Polski.

Amerykańska piosenkarka, producentka, aktorka – Alicia Keys jest autorką najnowszej kolekcji jesień-zima Reebok Classic. Współpraca gwiazdy z ekipą designerów marki, zaowocowała kolekcją wykonaną z najlepszych materiałów, według najnowszych wzorców, która już jest doceniana przez trendsetterów - zarówno nastoletnich, jak i tych nieco starszych!

Alicja zaprojektowała własne wersje jej ulubionych modeli – Freestyle Hi (znane potocznie jako 5411), Freestyle Double Bubble, Classic Nylon Slim i Princess.

Freestyle noszę od dziecka - 5411 były moją pierwszą parą i mam do nich przeogromny sentyment. Jest dla mnie niesamowite jak kultowa stała się sylwetka tych butów. 5411 definiowały mój look jako nastolatki i nadal uważam je za tak samo świeże jak wtedy… Classic Nylon Slim to z kolei świetny niski but, chociaż z nowych modeli moim numerem jeden jest bez dwóch zdań Double Bubble! Kocham je! – podkreśla artystka.

Jak zaznacza Alicia inspirację do kolekcji można odnaleźć w: Nowym Jorku, muzyce, której słucham, modzie, przyjaciołach, całym świecie wokół mnie. Chciałam stworzyć nie tylko fajne buty, ale tak naprawdę produkt który sprawi, że będziesz czuł się w nim dobrze i pewny siebie.

Kolekcja Alicii Keys Reebok Classics, jest dostępna w autoryzowanych sklepach marki w największych centrach handlowych w Polsce: Arkadia (Warszawa), Galeria Bałtycka (Gdańsk), Galeria Kazimierz (Kraków), Pasaż Grunwaldzki (Wrocław), Silesia City Center (Katowice), Focus Mall (Zielona Góra).

   

REEBOK

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton, w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent, i dystrybutor obuwia, strojów i sprzętu sportowego fitness i codziennego. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Addidas, firma działa  w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports Licensed Division. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.reebok.com lub: http://reesha.re/plus;

 http://facebook.com/reebokhttp://twitter.com/reebok;

http://youtube.com/reebok. Reebok jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Reebok International Limited.

ALICIA KEYS

Alicia Keys to 14-krotnie nagradzana statuetką Grammy® piosenkarka, producentka, aktorka, czołowa autorka New York Times, kobieta przedsiębiorcza i udzielająca się charytatywnie. Od czasu jej pierwszego albumu - songs in A minor – stworzyła niespotykany repertuar hitów i sprzedała ponad 30 milionów płyt na całym świecie. Na 27 listopada Keys zapowiedziała wydanie swojego piątego, niecierpliwie oczekiwanego albumu pt. Girl on Fire, którego tytułowy singiel już teraz jest dostępny w
3 wersjach na iTunes. Swoje zdolności aktorskie Keys pokazała w kilku filmach takich jak „As w rękawie”, „Niania w Nowym Jorku” czy „Sekretne życie pszczół”. W 2011 roku Alicia zadebiutowała jako reżyserka – nakręcony przez nią Lili to jeden z pięciu filmów krótkometrażowych wchodzących w skład antologii na temat raka piersi. W tym samym roku Keys wraz z Lydią R. Diamond zrealizowała sztukę Stick Fly wystawianą na deskach Cort Theater. Jej pierwsza książka - Tears for Water: Songbook of Poems & Lyrics by Alicia Keys – przyniosła jej miano najlepiej sprzedającej się autorki New York Times. Jako osoba udzielająca się charytatywnie Keys jest współzałożycielką i ambasadorem fundacji Keep a Child Alive (KCA).

Ekskluzywny content, wgląd do pracy nad kolekcją ‘od kuchni’ na:

www.facebook.com/ReebokClassics

www.twitter.com/ReebokClassicsRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

an_01

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »