Moda » Biżuteria

Limitowana seria zegarków z logo Red Bull Racing

Limitowana seria zegarków z logo Red Bull Racing
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowszy zegarek CASIO Edifice należy do limitowanej serii sygnowanej logotypem zespołu Red Bull Racing Formuły 1. Model EQS-A500RB-1AVER ma specjalne oznaczenia, a każdy egzemplarz posiada indywidualny numer seryjny.

Ten wyjątkowy zegarek jest jak Sebastian Vettel - posiada sportowy charakter godny mistrza precyzji, który zachowuje jednocześnie elegancję i klasę.


Edifice wspiera zespół Red Bull Racing już od ponad czterech lat. Mark Webber i Sebastian Vettel - kierowcy zespołu - aktualnie zajmują I miejsce w kategorii producentów. Sebastian Vettel jest Mistrzem Świata 2011 Formuły 1, a także zajmuje I miejsce w klasyfikacji na 2012 rok.

Zegarek CASIO Edifice EQS-A500RB-1AVER sygnowany logo Red Bull Racing wyposażony jest w technologię SMART ACCESS. Oznacza to, że posiada koronkę, którą obraca się aby ustawić potencjalnie skomplikowane funkcje. Technologia sprawia, że obsługa zegarka jest łatwa i intuicyjna. Główne wskazówki zegarka mają niezależny napęd, dzięki któremu przestawianie funkcji jest znacznie szybsze.

Charakterystyka limitowanego modelu CASIO Edifice EQS-A500RB-1AVER:

- SMART ACCESS - technologia ułatwiająca obsługę zegarka

- TOUGH SOLAR - wbudowane panele słoneczne

- stoper 1/20 sekundy

- timer

- pamięć 10 międzyczasów

- datownik i wskaźnik dnia tygodnia

- alarm

- czas światowy

- wodoszczelność do 10 atmosfer

Cena: 1690 zł

Więcej na www.edifice.zibi.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »