Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Lipcowe atrakcje w Mercure Kasprowy Zakopane

Lipcowe atrakcje w Mercure Kasprowy Zakopane
Zobacz więcej zdjęć »
Turyści, którzy zamierzają spędzić wakacje w Zakopanem na pewno nie będą się nudzić. Lipiec upłynie tam pod znakiem kultury i rozrywki. Wystawy, koncerty czy kino letnie, to tylko niektóre z czekających atrakcji.

Hotel Mercure Kasprowy Zakopane z pełnym zaangażowaniem uczestniczy w wydarzeniach ważnych dla Zakopanego i lokalnej społeczności, które służą promocji miasta i polskich gór. Tym razem, gości odpoczywających w lipcu w tym górskim kurorcie, zaprasza do obejrzenia finału konkursu Miss Polonia Małopolski 2012 oraz do dopingu kolarzy tegorocznej edycji Tour de Pologne. Mercure Kasprowy Zakopane już po raz kolejny będzie gościł uczestników tego wyścigu. Jest bazą dla ekip sportowych, organizatorów oraz kibiców. Tu nocują największe sławy europejskiego i światowego kolarstwa. Zgodnie z wytycznymi, hotel przygotował specjalne menu dla sportowców, zapewnił im odpoczynek i relaks w strefie fitness&SPA oraz na basenie. W spokoju i komfortowych warunkach kolarze będą przygotowywać się do dwóch kolejnych etapów. Uczestnicy wyścigu ukończą V etap trasy w Zakopanem w sobotę, 14 lipca br. i stąd następnego dnia wyruszą w dalszą drogę do Bukowiny, by w Krakowie zakończyć 69. Tour de Pologne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tydzień później, w niedzielę, 21 lipca br. w eleganckich i przestronnych wnętrzach hotelu Mercure Kasprowy Zakopane, 18 pięknych dziewcząt ubiegać się będzie o tytuł Miss Polonia Małopolski 2012. Wojewódzka gala finałowa połączona jest z trzecią edycją Zakopane Fashion. Wybrane zostaną trzy laureatki, które dalej reprezentować będą Małopolskę w ogólnopolskich ćwierć i półfinałach konkursu Miss Polonia. Swoją miss wybierze również publiczność zgromadzona w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Tego wieczoru sala „Tatry" zostanie specjalnie zaaranżowana na potrzeby gali - duża scena oraz podest z oryginalną scenografią będą stanowiły atrakcyjne tło dla kandydatek do tytułu Miss. W programie przewidziano również pokaz kolekcji młodych projektantów z łódzkiej Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania oraz wiele innych ciekawych atrakcji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »