Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Lipcowy numer magazynu Weranda Country już w sprzedaży!

Lipcowy numer magazynu Weranda Country już w sprzedaży!
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku dostępne jest wakacyjne wydanie Weranda Country. Magazyn porusza wiele interesujących tematów związanych z życiem pod miastem. Miesięcznik jest częścią grupy wydawniczej TE-JOT, a jego nakład i sprzedaż weryfikowane są przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy.

Okładka najnowszego wydania magazynu Weranda Country jest utrzymana w iście wakacyjnym stylu. Z pierwszej strony uśmiecha się do czytelników Joanna Bogusławska, zawodowo związana z agencją OKK PR, a prywatnie współtworząca wraz z rodzicami markę Plecione.pl. Wewnątrz miesięcznika znajduje się reportaż o pasji Państwa Bogusławskich, z pięknymi zdjęciami wyplatanych przez nich kapeluszy, toreb oraz ozdobnych figurek z łupin orzecha i innych naturalnych materiałów. Artykuł znaleźć można na stronach 84 – 91.

W lipcowym numerze także mnóstwo inspirujących wnętrz nie tylko w rustykalnym stylu, ogrodowe porady oraz prezent – kolorowe kwiatki-podstawki pod szklanki.

Zachęcamy do lektury!

www.okkpr.pl

www.plecione.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 113652 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )