Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

LIPOSONIX - jeden zabieg, jedna godzina, jeden rozmiar mniej!

LIPOSONIX - jeden zabieg, jedna godzina, jeden rozmiar mniej!
Zobacz więcej zdjęć »
LIPOSONIX to innowacyjne, nieinwazyjne rozwiązanie w modelowaniu sylwetki. Zostało stworzone, by usuwać komórki tłuszczowe – na zawsze! Jeśli nie masz ochoty na ćwiczenia, ani na restrykcyjne diety, to po jednym zabiegu i tak zgubisz jeden rozmiar.

Ale jak to działa?

Zabieg polega na tym, że w urządzeniu, przy pomocą ultradźwięków (HIFU), wytwarza się strefa skoncentrowanego ciepła, która precyzyjnie trafia w obszar, gdzie mają zostać zniszczone komórki tłuszczowe. To gwarancja trwałego ich usunięcia oraz zagęszczania komórek kolagenowych pod skórą. „Chociaż rezultaty mogą się różnić, badania kliniczne dowodzą, że przeciętna redukcja tkanki tłuszczowej w pasie wynosi równowartość jednego rozmiaru, czyli 2.5 cm! Dodatkowo z badań wynika, iż pacjenci, którzy po zabiegu zachowują zdrowy i aktywny tryb życia, mogą osiągnąć jeszcze lepsze efekty – mówi Magdalena Rogóż, szkoleniowiec firmy Infinita, dystrybutora urządzenia Liposonix w Polsce. - U większości osób, doskonałe rezultaty obserwuje się po 8-12 tygodniach. Jest to okres, w którym organizm w naturalny sposób, i na zawsze, usuwa komórki tłuszczowe.”

Liposonix, bez interwencji chirurgicznej, redukuje obwód talii i pasa, tułowia i nóg, brzucha, bioder, ud i pośladków. Zazwyczaj usuwanie komórek tłuszczowych z boków i brzucha trwa około godziny. Co w tym rewolucyjne to fakt, że wystarczy jeden zabieg, by zlikwidować je trwale.

Precyzyjny i bezpieczny.

Urządzenie Liposonix powstało po 10 latach badań i testów i posiada certyfikat FDA ( Food and Drug Administration), amerykańskiej agencji rządowej, znanej z rygorystycznego podejścia do wydawanych zezwoleń. Jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi zdrowych i aktywnych, którzy mają przynajmniej 2,5 cm niechcianej tkanki tłuszczowej na brzuchu i bokach. Pacjent, który nie potrafi pozbyć się niechcianego tłuszczyku, a woli uniknąć operacji chirurgicznej, może bez obaw zdecydować się na Liposonix.

Unikalny sposób dostarczania energii termicznej w trakcie zabiegu pozwala na stałe i kontrolowane rozprowadzenie jej po ciele. Co bardzo ważne, LIPOSONIX działa tylko tam, gdzie chcemy, obszar zabiegu można określić niezwykle precyzyjnie. „Niektórzy pacjenci mogą odczuć niewielki dyskomfort podczas zabiegu, np. zimno, kłucie, mrowienie, ciepło, delikatny ból – opowiada o zabiegu Magdalena Rogóż. - W przypadku Liposonix otrzymujemy jednak, przy niewielkich niedogodnościach, spektakularne efekty. Warto ,,zacisnąć zęby”. Liposonix nie powoduje powstawania po zabiegu tzw. ,,obwisłej skóry”, co często zdarza się podczas typowych zabiegów liposukcji. Dzięki unikalnej technologii, nie odnotowujemy przypadków powstawania nierówności, czy grudek”.


Zabieg Liposonix można wykonać w renomowanych klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. Dystrybutorem urządzenia Liposonix jest firma Infinita.

Kontakt: b.burkiewicz@infinita.net.pl / Kontakt dla mediów: KolektywPR 607312 246Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Infinita
http://www.infinita.co

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »