Dom » Budownictwo

Lisia Apartamenty - nowa propozycja od EBF Development

Lisia Apartamenty - nowa propozycja od EBF Development
Zobacz więcej zdjęć »
Ulica Lisia to lokalizacja nowszej inwestycji mieszkaniowej od EBF Development. Inwestor wybuduje tam osiedle, skierowane do osób, które kochają żyć rytmem miasta. Do sprzedaży trafiło 233 mieszkań od 40 do 84 mkw.

Lisia Apartamenty to gwarancja codziennego komfortu. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią doskonale rozwiniętą infrastrukturę. W pobliżu najnowszej inwestycji zielonogórskiego dewelopera znaleźć można m.in.: kawiarnie, restauracje, sklepy i apteki. Natomiast rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek edukacyjnych. Całość uzupełnią części wspólne, a także starannie zaprojektowana zieleń i plac zabaw dla dzieci.

Doskonała lokalizacja (gwarantująca szybkie dotarcie do centrum Zielonej Góry) oraz funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania przyczyniły się do dużego zainteresowania projektem. – Sprzedaż uruchomiliśmy kilka dni temu, a prawie połowa lokali została już zarezerwowana. Taka reakcja klientów bardzo nas cieszy i pokazuje, ze branża deweloperska wcale nie zwalnia – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development. Obecnie w ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 55,39 do 78,45 mkw. w układach 2-, 3-, 4-pokojowych. Nabywcy lokali parterowych zyskają ogródki z tarasami, z kolei właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach będą posiadać balkony. Warto dodać, że pod budynkiem w halach garażowych będą zlokalizowane miejsca postojowe otwarte i zamknięte, pomieszczenia gospodarcze, a w każdej klatce znajdzie się winda dostępna od poziomu -1. Planowany termin realizacji to IV kwartał 2022 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »