Kultura, sztuka » Kultura

Listopad w obrazach - 46. Aukcja Nowej Sztuki w Art in House

Listopad w obrazach - 46. Aukcja Nowej Sztuki w Art in House
Zobacz więcej zdjęć »
Dom Aukcyjny Art in House zaprasza na ostatnią w sezonie jesienno-zimowym Aukcję Nowej Sztuki: aż 85 obiektów artystycznych będzie czekać na nowego właściciela już 20 listopada o 19:30 w naszej siedzibie przy Al. Jerozolimskich 107 w Warszawie.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, zachęcamy do licytacji zdalnej: telefonicznej, online lub poprzez zlecenie. Dokładną instrukcję licytacji oraz katalog znajdziecie na stronie domu aukcyjnego.

Listopadowa oferta spełnia niezmienną misję Art in House, zachęcając Was do otaczania się sztuką w przestrzeni mieszkalnej oraz w miejscu pracy. Dzieło sztuki nie tylko odmieni cztery ściany nie do poznania, ale również poprawi Wasze samopoczucie i zwiększy kreatywność.

Mocne barwy i dynamiczną kompozycję odnajdziecie w neonowym obrazie Wojtka Brewki, geometrycznym portrecie kobiecym Hanny Kłopotowskiej, locie nad Żuławami autorstwa Anny Malinowskiej, błękitnym całunie Agnieszki Sitko, sobocie w stylu retro Grzegorza Kufla, egzotycznym ogrodzie Joanny Szumskiej czy meksykańskiej baśni Artura Smoły.

Subtelność i nieco melancholii zaprezentuje z kolei manhattańskie art déco Tomasza Kosteckiego, futurystyczne Chicago Roberta Jadczaka, pastelowa praca Ilony Herc, dumna anielica Marii Szypluk czy hiszpańska sjesta Magdaleny Kępki.

Wśród rzeźb zobaczycie rozhuśtanego nielota Marcina Myśliwca, byczą głowę autorstwa Jacka Opały, zakochane konie Adama Kołakowskiego oraz tajemniczego człowieka z brązu, którego po raz pierwszy na naszej aukcji zaprezentuje Waldemar Mazurek.

Cały katalog, instrukcję licytacji oraz pozostałe informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy!

46. Aukcja Nowej Sztuki

20 listopada 2020, 19:30 (piątek)

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ArtinHouse

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »