Gospodarka » Żywność

Listopad w warszawskiej Galerii Klif pełen tradycyjnych smaków i wyjątkowych okazji!

Listopad w warszawskiej Galerii Klif pełen tradycyjnych smaków  i wyjątkowych okazji!
Zobacz więcej zdjęć »
W poszukiwaniu unikatowych produktów Galeria Klif w Warszawie stawia zarówno na modowe okazje, jak i tradycyjne smaki dostarczane prosto od lokalnych rzemieślników.

W listopadzie na odwiedzających czeka Jarmark Regionalny, w trakcie którego Klienci będą mieli możliwość spróbować tradycyjnych wędlin z Podlasia, skosztować kurpiowskiego pieczywa i rozsmakować się w naturalnych miodach i korycińskich serach. Zwieńczeniem miesiąca będzie Święto szalonych okazji Black Friday, podczas którego miłośnicy mody będą mieli niebywałą okazję rozkoszować się wyprzedażowymi perełkami, jak również skorzystać z bezpłatnych porad stylistów Klif w ramach Fashion Studio!

Okres przedświąteczny to wyjątkowy moment, podczas którego w kuchni rodzą się niepowtarzalne smaki i świąteczne potrawy. Od 13 do 23 listopada Galeria Klif w Warszawie zaprasza na Jarmark Regionalny, który pozwoli rozkoszować się smakiem tradycyjnych, lokalnych wyrobów. Rzemieślniczo przygotowywane przysmaki to połączenie dawnej receptury i najwyższej jakości produktów. Domowe wędliny i sery korycińskie z Podlasia, makowce z Suwalszczyzny, chleby na prawdziwym zakwasie, wędzone ryby oraz oscypki i przetwory w słoikach pozwolą delektować się atmosferą Świąt… jeszcze przed ich nadejściem.

Święto szalonych okazji

Ostatnie dwa dni listopada w warszawskim Klifie upłyną pod znakiem wyprzedażowych okazji, w których poszukiwaniu pomoże zespół dedykowanych stylistów w ramach KLIF I FASHION STUDIO. Z okazji nadchodzącego „Black Friday” Galeria Klif w Warszawie organizuje dwudniowy maraton wyprzedaży. 29 i 30 listopada to okazja dla prawdziwych fashion lovers, aby zasmakować mody w najwyższym wydaniu i w okazyjnych cenach. Silne marki sektora premium oraz semi-premium to propozycje Klif i zdecydowana przewaga nad ofertami rynku outletowego. Dodatkowo korzystając z konsultacji modowych ekspertów Klif odwiedzający zyskują zarówno stylizację, jak i cenę szytą na miarę swoich oczekiwań. Dzięki nim każdy zakup będzie pełen rabatów!

Więcej informacji na temat Jarmarku Regionalnego oraz Święta szalonych okazji w warszawskiej Galerii Klif zapraszamy na stronę www.klif.pl oraz na media społecznościowe marki Facebook i Instagram, na których na bieżąco pojawiają się także modowe stylizacje przygotowane przez stylistów Galerii Klif w Warszawie. Zapisy na konsultacje z wybranym stylistą możliwe są za pośrednictwem strony klif.pl/klifstudio.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Patrycja Olszewska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »