Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Listopadowe „Doceniamy, nagradzamy!” w NoVa Park

Listopadowe „Doceniamy, nagradzamy!” w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
NoVa Park zaprasza na kolejną edycję akcji „Doceniamy, nagradzamy!”, podczas której na klientów centrum czekają upominki w postaci kart podarunkowych o wartości 30 złotych w podziękowaniu za zakupy dokonywane w NoVa Park!

Zabawa potrwa do czwartku 26 listopada.

Od poniedziałku do czwartku NoVa Park będzie nagradzać upominkami tych klientów, którzy w dniach 23-26 listopada zrobią zakupy w centrum na kwotę minimum 90 złotych i udokumentują je na maksymalnie dwóch paragonach. Każdego dnia trwania akcji w godzinach 9.15-20.45 w puli prezentów znajduje się 420 kart podarunkowych o wartości 30 złotych. Łącznie do rozdanie jest aż 1680 kart, ale warto pamiętać, że upominek można uzyskać tylko raz!

„Koniec listopada w NoVa Park będzie bardzo gorący! Przez cztery dni będziemy nagradzać naszych najbardziej zaangażowanych klientów upominkami w postaci kart podarunkowych na dodatkowe zakupy w NoVa Park. Zapraszam wszystkich klientów, którzy w dniach 23-26 listopada dokonają zakupów w naszym centrum po odbiór upominków” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy!” dostępny jest w Punkcie Obsługi Promocji w NoVa Park oraz w siedzibie Organizatora.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »