Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Listopadowe soboty z atrakcjami dla najmłodszych w Galerii Bemowo

Listopadowe soboty z atrakcjami dla najmłodszych w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Listopadowe rodzinne poranki w Galerii Bemowo zapowiadają się bardzo aktywnie. W tym miesiącu w każdą sobotę w godzinach 10.00-12.00 na najmłodszych klientów Galerii Bemowo czekają liczne atrakcje w ramach projektu „Bemikowo”.

W programie zaplanowano m.in. Akademię Papierowych Gniotków i Filcowych Ramek, mini disco oraz spotkanie andrzejkowe.

Listopadowy rozkład jazdy projektu Bemikowo w Galerii Bemowo prezentuje się następująco:

  • Akademia Papierowych Gniotków, czyli warsztaty tworzenia gniotków z papieru – charakterystycznych dla Japonii squishy. Zajęcia odbędą się 9 listopada 2019 r. w godzinach 10.00-12.00;
  • Mini disco połączone z tatuażowym szaleństwem. Zajęcia odbędą się 16 listopada 2019 r. w godzinach 10.00-12.00;
  • Akademia Filcowych Ramek, czyli warsztaty manualne tworzenia domowych dekoracji z filcu. Zajęcia odbędą się 23 listopada 2019 r. w godzinach 10.00-12.00;
  • Poranek Andrzejkowy, czyli tradycyjne gry i zabawy połączone z wróżbami. Zajęcia odbędą się 30 listopada 2019 r. w godzinach 10.00-12.00.

„Przed nami kolejny miesiąc pełen kreatywnych warsztatów, edukacyjnych zajęć oraz dobrej zabawy dla najmłodszych klientów Galerii Bemowo. Zapraszamy całe rodziny w każdą sobotę w godzinach 10.00-12.00 na zajęcia w ramach projektu Bemikowo. To doskonała okazja, aby uatrakcyjnić czas spędzony na zakupach w naszej galerii” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Udział w atrakcjach realizowanych w ramach projektu Bemikowo jest bezpłatny. Spotkania odbywają się przed Spotykalnią w Galerii Bemowo.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »