Firma » Bankowość

Listopadowe szaleństwo zakupowe z kartami walutowymi Alior Banku

Global Shopping Festival, Black Friday i Cyber Monday – na tych listopadowych wyprzedażach klienci Alior Banku będą mogli zaoszczędzić, nawet poczwórnie. Wszystko dzięki kartom walutowym, wydawanym do rachunku w internetowym Kantorze Walutowym Alior Banku oraz organizowanej przez niego promocji.

Wkrótce rozpocznie się kolejne wyprzedażowe szaleństwo. Pierwsza z okazji nadarzy się już 11 listopada. W Chinach obchodzony jest wówczas tzw. Dzień Singla, czyli jedno z największych świąt handlowych na świecie, znane również jako Global Shopping Festival. Przeceny i rabaty w sklepach internetowych sięgają nawet 90 proc. Wszelkie decyzje zakupowe trzeba jednak podejmować szybko, ponieważ akcja trwa tylko 24 godziny.

Kolejna okazja to dobrze już znany w Polsce Czarny Piątek. Black Friday jest tradycyjnie obchodzony w dzień po amerykańskim Święcie Dziękczynienia i w tym roku wypada 24 listopada. Dzień ten jest powszechnie uznawany za otwarcie sezonu przedświątecznych wyprzedaży. Z kolei 27 listopada odbędzie się Cyberponiedziałek, który słynie z licznych wyprzedaży oraz promocji oferowanych przez sklepy internetowe.

Klienci Kantoru Walutowego Alior Banku mogą w tych dniach skorzystać aż poczwórnie. Dodatkowe korzyści wynikają z kilku powodów. Pierwszy to oczywiście przeceny i rabaty w sklepach. Po drugie, przewalutowanie środków na walutę karty w internetowym Kantorze Walutowym jest realizowane po atrakcyjnych kursach. Po trzecie, dokonywanie płatności kartą w głównej walucie sklepu pozwala uniknąć dodatkowych przewalutowań, możliwych przy operacjach z wykorzystaniem karty w złotych.

Ale to nie koniec korzyści. 1000 pierwszych klientów Kantoru Walutowego Alior Banku, którzy spełnią warunki promocji i wykonają w listopadzie minimum 5 transakcji internetowych kartą Kantoru Walutowego na kwotę min. 10 EUR, 10 USD, lub 10 GBP otrzymają nagrodę w wysokości 50 zł. Dodatkowo dla 50 osób, które wykonają największą liczbę transakcji za min. 10 EUR, 10 USD lub 10 GBP, bank przewidział nagrody w wysokości 200 zł.

Szczegóły w regulaminie i na stronie promocji:

https://www.aliorbank.pl/LP/kantor-promocjaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »