Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Listopadowy Jarmark w Wola Parku

Jak dodać sobie energii, gdy pogoda nie dopisuje? Za pomocą pysznego i zdrowego jedzenia. Wola Park zaprasza na Jarmark, podczas którego będzie można zakupić produkty idealne na jesienną chandrę. Regionalni producenci będą czekać na Klientów od 16 do 19 listopada.

Trwająca pora roku daje znać o sobie nie tylko poprzez pogodę, ale także nasze samopoczucie. Jak zadbać o organizm i dobry humor? Jedząc naturalne produkty. Dostarczają bowiem niezbędnych składników, by organizm sprawnie działał nawet podczas deszczowej i zimnej jesieni. Jarmark w Wola Parku będzie świetną okazją do uzupełnienia spiżarni o tradycyjnie wędzone wędliny i ryby. Nie zabraknie naturalnych serów korycińskich, holenderskich i podhalańskich. Pachnący, dobrze wypieczony chleb na zakwasie, a do niego miód prosto z pasieki – chyba każdy się skusi! Dla zdrowia warto również do potraw dodawać aromatyczne, rozgrzewające przyprawy i bogate w witaminy suszone owoce. One też będą do nabycia na najbliższym Jarmarku.

Stoiska z regionalnymi produktami Klienci Centrum znajdą na placu w pobliżu sklepów C&A oraz KappAhl. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 1 dzień:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »