Technologie » AGD - RTV

Lodówki Haier Fresher Techs® – gwarancja świeżości i smaku przechowywanych produktów

Lodówki Haier Fresher Techs® – gwarancja świeżości i smaku przechowywanych produktów
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Haier oferuje szeroki wybór lodówek wolnostojących, spośród których każdy może wybrać model odpowiedni dla siebie.

Choć różnią się wielkością, budową, designem i dodatkowymi funkcjami, to łączy je ze sobą szereg rewolucyjnych innowacji pod znakiem Fresher Techs®. Ekskluzywne technologie Fresher Techs® zostały opracowane w odpowiedzi na potrzebę dłuższego utrzymania smaku i świeżości przechowywanych produktów. Bez względu na to czy wybierzesz rozwiązanie typu Side by side, French door czy Multidoor od Haier, możesz mieć pewność, że dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swojej rodziny.

Fresher Techs® to sprytne innowacje technologiczne działające we wszystkich obszarach chłodziarki, umożliwiając regulację i optymalizację panujących w niej warunków w taki sposób, aby żywność dłużej zachowywała wartości odżywcze i wysoką jakość. Rozwiązania zastosowane w lodówkach Haier to nie tylko gwarancja  świeżości produktów spożywczych, ale także wygody i najwyższej higieny.

Filtry Fresher dają pewność, że warunki w chłodziarkach Haier będą zawsze optymalne, tak aby produkty żywnościowe pozostawały świeże i zdrowe przez dłuższy czas. Warunki panujące w chłodziarce mogą sprzyjać rozwojowi bakterii. Dlatego firma Haier stworzyła wyjątkową technologię antybakteryjną ABT®, która wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania rozwojowi bakterii w powietrzu krążącym w chłodziarce. Dzięki cyrkulacji czystego powietrza produkty zachowują swój doskonały aromat i wartości odżywcze - są po prostu zdrowsze. 

Strefy Fresher Zones w chłodziarkach Haier zostały opracowaneb w  celu zapewnienia idealnych warunków przechowywania różnych produktów żywnościowych. Dowiedz się jakie funkcje pełnią.

MyZone to uniwersalna komora, która umożliwia użytkownikom łatwe przełączanie pomiędzy pięcioma różnymi ustawieniami temperatury od -3°C do +5°C, w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają w niej być przechowywane. Dostępne są opcje: Owoce i warzywa, Owoce morza, Rozmrażanie, Szybkie chłodzenie lub Chłodzenie 0°C. Chcesz szybko uzyskać zimny napój? Dzięki funkcji Instant Cool Zone Możesz schłodzić swoje ulubione napoje w zaledwie 20 minut. Po prostu za pomocą cyfrowego ekranu dotykowego wybierz program i gotowe.

Humidity Zone zapewnia, że owoce i warzywa przechowane są w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90%, oraz  dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza. Ta innowacja spod znaku Fresher Tech® nie tylko przedłuża przydatność do spożycia owoców i warzyw, ale także pozwala zatrzymać w nich aromaty i składniki odżywcze.

Strefa Dry Zone to idealne miejsce do przechowywania mięsa, ryb, nabiału lub produktów delikatesowych. Dzięki zastosowaniu technologii Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany stale poniżej 45%, zapewniając optymalne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności.

Strefa Switch Zone daje możliwość swobodnego przełączania pomiędzy chłodzeniem a zamrażaniem w tej samej przestrzeni, w zależności od potrzeb. Za pomocą cyfrowego wyświetlacza dotykowego można zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C, w zależności od tego, czy potrzebna jest większa przestrzeń do zamrażania, czy do chłodzenia.

 Osłona Fresher Shield, stanowiąca uzupełnienie technologii Total No Frost firmy Haier, to jedna z doskonałych innowacji Fresher Techs®, która sprawia, że szron jest usuwany automatycznie z chłodziarki w sposób ciągły. Osłona minimalizuje ilość powietrza, która może się wydostawać z chłodziarki w trakcie tego procesu. Zapobiega to wahaniom temperatury, a zatem gwarantuje, że żywność będzie zawsze przechowywana w optymalnych warunkach.

Szybkie zamrażanie i obieg zimnego powietrza zapewniają maksymalną wydajność pod względem czasu i zużycia energii, jednocześnie zachowując aromaty produktów i chroniąc zawarte w nich składniki odżywcze. Proces ten wspiera Fresher Pad oraz czujniki Fresher Sensors.

Fresher Pad to aluminiowa taca umożliwiająca bardzo szybkie i głębokie zamrażanie produktów spożywczych. Ten przyspieszony proces pomaga zachować wartości odżywcze produktów, „zamykając” je wewnątrz zamrożonej żywności. Ta innowacja nie tylko zwiększa wygodę, ale również sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu Twojej rodziny.

Czujniki Fresher Sensors są zamontowane na wszystkich półkach chłodziarki, po to, aby monitorować temperaturę i zapewnić dopływ zimnego powietrza do tych miejsc, w których jest potrzebne. Ta sprytna innowacja umożliwia szybkie doprowadzenie żywności do optymalnej temperatury z zachowaniem cennych składników odżywczych, a jednocześnie optymalizuje zużycie energii i wydłuża okres przechowywania produktów.

 

Dostępność i ceny:

Lodówki Haier dostępne są w sklepie internetowym Electro.pl i sieci Media Expert w następujących cenach:

HAIER A3FE737CMJ, 3 doors, cena od 2 599,99 pln                                            HAIER HRF-521DN6, Side by side, cena od 2 799,99 pln                                      HAIER HB16FFGBAAA, French door, cena od 3 599 pln                                        HAIER HB18FGSAAA, Multidoor, cena od 5 999 pln

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »