Dom » Nieruchomość

Lokale pod usługi medyczne przy ul. Pogodnej 36

CRH ŻAGIEL DOM uruchomił sprzedaż lokali pod usługi medyczne. Swoją lokalizację mogą znaleźć tam poradnie lekarskie, gabinety rehabilitacyjne i stomatologiczne. To jedna z nielicznych wyjątkowych ofert na lubelskim rynku lokali usługowych skierowana do branży medycznej.

Lokale usytuowane są w budynku u zbiegu ulic: Krańcowej i Pogodnej, w którym funkcjonują już gabinety lekarskie. Inwestycja ma atrakcyjną lokalizację ze względu na niewielką odległość od centrów handlowych: MAKRO, OBI, GALERIA LUBELSKA, STOKROTKA. Dodatkowo, znajduje się również blisko głównych ulic Lublina, dzięki czemu jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Do każdego lokalu będą przynależne miejsca parkingowe.  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTo unikatowy projekt na lubelskim rynku, którego celem jest skupienie w jednym miejscu praktyk lekarskich różnych specjalizacji. Oferta skierowana jest do lekarzy i specjalistów poszukujących możliwości nabycia powierzchni na prowadzenie gabinetu w przestrzeni spełniającej rygorystyczne kryteria branżowe.

Obecnie nowo zakładane placówki medyczne muszą dostosować się do wymogów ogólnobudowlanych oraz tych, które zostały wskazane w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych. Wszystkie lokale w inwestycji przy ul. Pogodnej 36 spełniają powyższe wymagania jak również warunki określane przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Założenia te zostały uwzględnione już na etapie projektowania inwestycji. Wszystkie gabinety są wyposażone w umywalki, a pacjenci mają dostęp do łazienek, w tym spełniającej wymogi dla osób niepełnosprawnych. W lokalach zamontowane będą grzejniki spełniające warunki higieniczno-sanitarne i wentylacja mechaniczna o odpowiedniej wydajności.

Pacjenci będą mieli do wyboru ogólną poczekalnię w przestronnym korytarzu lub bezpośrednio przed gabinetami.

 Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.pogodna.zagieldom.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Public Relations ROmedia
http://romedia.info

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »