Gospodarka » Żywność

Lokale sieci Bara Sushi zmieniły właścicieli

Lokale sieci Bara Sushi zmieniły właścicieli
Zobacz więcej zdjęć »
Działające od kilku lat na śląskim rynku lokale gastronomiczne sieci Bara Sushi zmieniły w ostatnim czasie właścicieli, przy czym minimum jeden z nich utrzyma swój dalekowschodni charakter

Tyska restauracja po przejęciu przez nowych właścicieli i przeprowadzeniu rebrandingu już działa - pod nazwą Shiki Sushi zachowuje swój dalekowschodnii charakter i oferuje możliwość konsumpcji zarówno w lokalu jak i zamawiania dań kuchni japońskiej z dowozem.
Pszczyńska restauracja działająca dotychczas pod nazwą Bara Sushi została przejęta przez firmę Prodrex i jej ponowne otwarcie przewidywane jest na drugi kwartał 2020 roku.
Zapytany o powód zamknięcia prosperujących lokali Robert Szuster - jeden z właścicieli sieci Bara Sushi - odpowiedział, iż ich prowadzenie było bardzo czasochłonne i trudne, szczególnie przy obecnej sytuacji na rynku pracy gdy bardzo trudno o stworzenie stabilnego i zgranego zespołu pracowników. Całośc rzutowała na możliwość rozwoju innych obszarów działalności, i zadecydowało to o konieczności zamknięcia lokali.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

riomega

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »