Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Lokalni producenci w Porcie Łódź

Lokalni producenci w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Do Portu Łódź ponownie zawita Jarmark Regionalny. Wystawcy z ofertą smacznych i nieprzetworzonych produktów pojawią się w Centrum w środę 29 maja, a ich stoiska będzie można odwiedzać do soboty 1 czerwca.

Jarmark zlokalizowany będzie obok sklepu Media Markt i funkcjonować będzie w godzinach otwarcia Portu Łódź. Niewątpliwą zaletą Jarmarku jest to, że można na nim zakupić świeże, zdrowe i co ważne – nieprzetworzone produkty pochodzące prosto od producentów z okolicznych przedsiębiorstw.

 

Chleb wypiekany na naturalnym zakwasie, ręcznie wyrabiane sery czy słoiczki miodu z lokalnych pasiek – to najchętniej kupowane produkty, które od lat cieszą się zainteresowaniem Klientów. Nie zabraknie ich oczywiście także na najbliższym Jarmarku. Przez cztery kolejne dni na stoiskach wystawców kupić będzie można ponadto aromatyczne przyprawy oraz ryby i wędliny wędzone tradycyjnymi metodami.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »