Dom » Ogrody

Lokalny bazar rajem dla smakoszy

Lokalny bazar rajem dla smakoszy
Zobacz więcej zdjęć »
Męczy Cię stanie w kolejkach w pobliskim markecie? Szukasz miejsca, gdzie można kupić lokalne świeże produkty w rozsądnych cenach, jak np. pieczywo, mięso, czy też warzywa?
Idealnym miejscem na zakupy są lokalne targowiska rolników. Na takim właśnie rynku kupisz wszystkie potrzebne produkty do grillowania. Lokalne świeże owoce, warzywa, mięso, drób a nawet ryby oferują właśnie rolnicy na swoich targowiskach. Na targu możemy kupić lokalne produkty o dużych walorach smakowych i wartościach odżywczych, które nie pokonują dalekiej podróży, jak produkty importowane dostępne w marketach zanim trafią na nasz stół. Różnica w kilometrach to również oszczędność paliw kopalnych.

Produkty kupowane od lokalnych rolników uprawiane są w sposób naturalny, organiczny, mięso pochodzi od zwierząt hodowanych w sposób humanitarny, jaja od kur hodowanych na wolnym wybiegu, ręcznie
robione domowe sery o niesamowitych walorach smakowych bez żadnych dodatków chemicznych poprawiających smak i zapach. Połączenie tych wszystkich składników wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale również na smak i aromat grillowanych potraw.

Zanim zaczniesz grillować warzywa czy też steki, zajrzyj na lokalny stragan w poszukiwaniu najlepszych produktów o dużych walorach smakowych i odżywczych. Aby znaleźć nowe wspaniałe przepisy i wypróbować je podczas grillowania zajrzyj na stronę naszego blogaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dynamic - Centrum Grilla
http://www.dynamic24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 4 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »