Firma » Finanse

Lokata Lojalna na nowe środki - nowość w ofercie Inbanku. Aż 5% w skali roku!

Inbank poszerza swoją ofertę depozytową o nowy produkt. W portfolio banku pojawiła się Lokata Lojalna na nowe środki.

Inbank poszerza swoją ofertę depozytową o nowy produkt. W portfolio banku pojawiła się Lokata Lojalna na nowe środki. Oprocentowanie sięga aż 5% w skali roku, przy lokowaniu środków na okresy 3 i 6 miesięcy.

Jedyne warunki do spełnienia przy tej lokacie terminowej to zdeponowanie przez klienta nowych środków oraz niewycofywanie lokat przed umownym terminem zapadalności.

Kategoria lokat z dodatkowymi warunkami to zupełna nowośc w ofercie Inbanku. Dotychczas Inbank był bowiem liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o wysokość oprocentowania lokat terminowych bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. I z takiej formy klienci nadal mogą korzystać, w tej chwili oprocentowanie sięga już 3,85% w skali roku przy lokatach na 12 i więcej miesięcy.

„Bierzemy jednak pod uwagę potrzeby różnych klientów, dlatego cały czas poszerzamy naszą ofertę. Lokowanie nowych środków oraz lojalność klienta, czyli niewycofywanie lokat przed umownym terminem zapadalności to jedyne warunki dla naszej nowej Lokaty Lojalnej. I ta lojalość jest nagradzana niezwykle atrakcyjnym, bo sięgającym już 5% w skali roku oprocentowaniem” - tłumaczy Maciej Pieczkowski, Dyrektor Generalny Oddziału Inbank w Polsce.

Minimalna wartość pojedynczej lokaty to 5 tysięcy złotych, a maksymalna - 50 tysięcy złotych. Jeden klient może założyć dowolną liczbę lokat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Malgorzata Urbas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 1 dzień:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »