Kultura, sztuka » Kultura

Łomiankowski jarmark rękodzieła. Świąteczne pogotowie kreatywne

Łomiankowski jarmark rękodzieła. Świąteczne pogotowie kreatywne
Zobacz więcej zdjęć »
Podobno najlepsze prezenty to te, wyjątkowe, nietuzinkowe, a najlepiej - wykonane własnoręcznie. No cóż… nie każdy z nas posiada smykałkę do prac manualnych i nie każdy musi!
Z pomocą przychodzą artyści - rękodzielnicy, którzy swoim talentem dzielą się z nami w postaci przepięknej biżuterii, ubrań czy elementów wyposażenia wnętrz. W dniach 19-23 grudnia Galeria Łomianki zaprasza na przedświąteczny kiermasz rękodzieła.

Od środy do niedzieli w Galerii Łomianki odbędzie się przedświąteczny kiermasz pełen kreatywności, koloru i artystycznych inspiracji. Wśród wyjątkowych produktów poszukiwacze świątecznego rękodzieła znajdą m.in. szkło artystyczne, antyki, drewno, wyroby z filcu i wełny, robótki szydełkowe, poduszki. Wzrok fanów błyskotek z pewnością przyciągną stoiska z ręcznie robioną biżuterią skórzaną, miedzianą oraz z alpaki. Nie zabraknie także barwnych obrazów i oryginalnych ozdób do domu. Owoce swojej pracy zaoferują kaletnicy, metaloplastycy, artyści - malarze. Wielbiciele mody zachwycą się odzieżą z lnu, akcesoriami z filcu czy skórzaną biżuterią. Nie zabraknie naturalnych kosmetyków, a także stoisk dla najmłodszych. Wystawcy zaprezentują dziecięce ubranka, a także własnoręcznie wykonane pluszowe zabawki.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne łowy od środy do niedzieli (19-23 grudnia 2018) w godzinach otwarcia Galerii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kasiatriplepr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »